Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Звіти депутатів Створено: П'ятниця, 24 січня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 24 січня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020 Автор: Голова постійної комісії по будівницву житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин Подільської міської ради Перепелиця О.П.

                                                    Звіт

постійної комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству благоустрою,   екології та земельних відносин Подільської міської ради VІІ скликання про проведену                 роботу за 2019 рік.

Постійна депутатська комісія по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин Подільської міської ради створена рішенням Подільської міської ради від 18.11.2015 №2-VIІ зі змінами персонального складу (рішення від 09.06.2016 № 121-VІІ) працює у межах повноважень , визначених законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до Регламенту міської ради і Положення про постійні комісії міської ради , затвердженого рішенням Подільської міської ради VIІ скликання від 18.11.2015 №3-VIІ.

Постійна комісія займається питаннями, які стосуються роботи та розвитку житлово-комунального господарства міста, сфери водо- і теплопостачання, водовідведення, експлуатації і ремонту житла, дорожнього і зеленого господарства та благоустрою, енергозбереження, охорони навколишнього середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів.

До складу комісії входить 5 депутатів міської ради: Перепелиця О.П (голова комісії), ГембалінС.А (заступник голови комісії), СторожукО.О. (секретар комісії), Мельник П.Ю. Чорногуз Г.А.-(члени комісії).

За час роботи постійної комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин з грудня 2015р. по грудень 2018 р. відбулося51 засідання, у ході яких розглянуто 461 питання порядку денного.

За звітний период у 2019 році відбулося 14 засідань постійної комісії, у ході яких розглянуто 106 питань порядку денного.

В тому числі:

-“Про оголошення та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Подільськ»

-“Про погодження Інвестиційної програми КВЕП «Подільськтеплоенерго» на2010-2020 роки“

-“Про передачу пристрою пневмоімпульсного господарства та будівництва Подільської     міської ради на баланс Подільської районої лікарні ветеринарної медицини»

-“Про передачу камер відеоспостереження комплектуючим обладнанням та системами оповіщення населення з балансу комунальної организації «Благоустрий» на баланс головного управлінння Національної поліції в Одеській області“

- ‘Про надання згоди на прийом транспортних засобів від Управління поліції охорони в Одеській області до комунальної власності міста Подільськ.ʼ

-Про затвердження Міської програми підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази Державного навчального закладу «Подільський професійний ліцей» на 2019 рік».

-.Про передачу Сигналізатора - аналізатора газів «ДОЗОР-С-М-2»з балансу виконавчого комітету Подільської міської ради на баланс 25 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Одеській області.

-Про затвердження проекту інвестиційного договору на проведення робіт з будівництва сміттє- переробного заводу.

-Про заснування (створення) товариства з обмеженою відповідальністю «Подільська СЕС-1».

-Про заснування (створення) товариства з обмеженою відповідальністю «Подільська СЕС-2».

- Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності міста Подільська на 2018-2020 роки.

- Про затвердження концепції індустріального парку «Подільськ» в новій редакції.

-Про затвердження «Програми благоустрою, ремонту та утримання об’єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій м. Подільська на 2019 рік»

-про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу

їх у власність, аренду та в постійне користування;

-про надання дозволів на розробку комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Подільськ;

-про затвердження «Програми благоустрою, ремонту, утриманню обʼєктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення територій міста Котовська на 2017 рік, утриманню обʼєктів коммунальнї власності».

-про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та замовлення технічної документації з проведення інвентаризаційних робіт;

-про внесення змін, розірвання, поновлення договорів оренди землі;

-про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в довгостроковій оренді;

-про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в короткостроковій оренді;

-про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення;

-про припинення права користування земельною ділянкою;

-про надання дозволу на передачу житлових будинків з балансу управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради на баланс співласників ОСББ;

- тощо.

Крім того, протягом звітного периоду, члени постійної депутатської комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин приймали активну участь в роботі 14 спільних засідань постійних комісій та 14 сесіях міської ради.
Протягом зазначеного періоду члени комісії не залишалися осторонь резонансних питань, вносили конструктивні пропозиції, вирішуючи проблеми, що стосувалися життєзабезпечення м. Подільськ. В комісію входять депутати всіх фракцій.

Протягом звітного периоду в роботі комісії брали участь секретар міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради.

Постійна комісія активно співпрацює із управлінням комунального господарства, іншими структурними підрозділами виконавчого комітету та з комунальними підприємствами міста.

Слід відмітити активність усіх членів комісії, які вносять пропозиції з вирішення ряду існуючих проблемних питань.

Протоколи засідання комісії оформлялись чітко та своєчасно.

Голова постійної комісії по будівницву

житлово-комунальному господарству,

благоустрою, екології та земельних відносин                                               Перепелиця О.П.

Подільської міської ради.

Перегляди: 328