Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Звіти депутатів Створено: П'ятниця, 24 січня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 24 січня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020 Автор: Голова постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики Подільської міської ради Панюшкевич Л.В.

Звіт

постійної  мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики       Подільської міської ради VIІ скликання за 2019рік.

Постійна мандатна комісія з питань депутатської діяльності та етики Подільської міської ради  створена рішенням Подільської  міської ради від 18.11.2015 №2-VIІ  зі змінами персонального  складу (рішення від 30.11.2016 р. № 218-VІІ)  працює у межах повноважень, визначених законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до Регламенту міської ради і Положення про постійні комісії міської ради , затвердженого рішенням Подільської міської ради VIІ скликання  від 18.11.2015 №3-VIІ. 

Першочерговими завданнями постійної  мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики міської ради  є :                                                                                 - підтримання на високому рівні статусу та авторитету депутатського корпусу міської ради серед мешканців міста та самих депутатів, підтримання високого рівня виконавчої дисципліни депутатів ради, належного виконання депутатами їх обов’язків, що передбачені чинним законодавством та Регламентом  Подільської міської ради.
- активізація участі депутатів у роботі постійних комісій;
- організація звітів депутатів про виконання депутатських повноважень та виконання ними рішень ради.

Відповідно до чинного законодавства України більшість рішень комісії мали рекомендаційний характер.

Протягом 2019 року постійною мандатною комісією з питань депутатської діяльності та етики було проведено 2 засідання та прийнято участь у 14 спільних   засіданнях постійних комісій.                                                                                             

На засідані комісії разглядались питання:

-Про план роботи Подільської міської ради на 2019 рік

- Звернення мешканців міста з питань, які знаходяться в компетенції комісії.     

-Про внесення змін, доповненьдо структури виконавчих органівради.

Слід відмітити, що не зважаючи на те, що більшість членів комісії були завантажені за основним місцем роботи, вони з розумінням і відповідальністю  ставляться до своєї депутатської діяльності.                                                                                                                    Підготовка документів була  якісною, вівся контроль за виконанням рішень комісія працювала злагоджено, відповідально та професійно.

Голова постійної мандатної комісії з питань

депутатської діяльності та етики Подільської

міської ради                                                                                    Панюшкевич Л.В.

Перегляди: 322