Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Звіти депутатів Створено: П'ятниця, 24 січня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 24 січня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020 Автор: Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Сухина О.М

Звіт про роботу постійної депутатської комісії з питань бюджету  Подільської міської ради VIІ скликання за 2019 рік.

Постійна депутатська комісія Подільської міської ради з питань бюджету створена рішенням Подільської  міської ради від 18.11.2015 №2-VIІ  зі змінами персонального  складу (рішення від 09.06.2016  № 121-VІІ),  працює у межах повноважень , визначених законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до Регламенту міської ради і Положення про постійні комісії міської ради VIІ скликання, затвердженого рішенням Подільської міської ради від 18.11.2015 №3-VIІ. 

До складу комісії входять 6 депутатів Подільської міської ради а саме:                     Сухіна О.М- голова комісії, Балабанов О.В -заступник голови, МатвєєвЮ.А.-секретар, члени комісії-Голіченко Л.М., Поповский А.М., Фомін А.Г.

Робота постійної комісії ведеться відповідно до плану роботи Подільської  міської ради, плану роботи комісії та окремих доручень голови ради. Основними принципами, якими керуються у своїй діяльності члени постійної комісії , є законність, гласність, толерантність колективне обговорення питань.                                                                                              Основними функціями  комісії є :

- попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо проектів рішень, внесених їх ініціаторами;

- доопрацювання за дорученням міської ради чи з власної ініціативи окремих проектів рішень за наслідками їх розгляду, узагальнення зауважень і пропозицій, що надійшли внаслідок їх обговорення;

- здійснення контролю за виконанням рішень міської ради,  прийнятих міською радою та її виконавчим комітетом;

- участь у складанні, прийнятті, контролі за виконанням міського бюджету , з метою забезпечення економного та ефективного використання коштів;

- попередній розгляд та підготовка пропозицій щодо проектів перспективних програм соціально-економічного та культурного розвитку міста, цільових програм, звітів про їх  виконання та їх фінансове забезпечення;

- пропозиції щодо розподілу субвенцій з Державного бюджету;

- звіти про виконання міського бюджету та програм.

Відповідно до своїх повноважень , комісія при розгляді проектів рішення, щодо розподілу бюджетних коштів, вирішує найбільш важливі питання, враховуючи можливості міського бюджету. Основними принципами, якими керується комісія при розподілі бюджетних коштів, є поліпшення соціально-економічного становища та розвитку м. Подільськ, розвиток сфери охорони   здоров´я, охорони праці, освіти та культури, вирішення комунальних питань.

Усього комісія провела 54 засідання де було розглянуто 230 проектів рішень Подільської міської ради.                                                                                                     Протягом 2019 року   постійною комісією з питань бюджету було проведено 14 засідань. На засіданнях постійної комісії розглянуто 55 питань, у тому числі :

-Про виконання  бюджету м. Подільськ  за 2018 рік;

-про  внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради  від 19.12.2018 року №603-VІІ “Про бюджет м. Подільська на 2019 рік”;                                                                                                           

-про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради №658-VII  від  03.04.2019 року «Про затвердження міської цільової Програми забезпечення належних умов для обслуговування платників податків у м. Подільську на 2019 рік»;

- про затвердження звіту  про виконання бюджету  м.Подільська за  9 місяців 2019 року;

- про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про бюджет Подільської міської ради на 2019 рік.»;

- про встановлення нормативу відрахувань до міського бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій,  які  належать  до  комунальної  власності  або  в  статутних  фондах яких є частка комунальної власності, за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2020 році;

- про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів ради;

     - про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік;

- про встановлення місцевих податків;

      - про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020рік;                                                          

- про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26.06.2019 р. №699-УІІ “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік”;

 - Про внесення змін до рішення Подільської міської ради  від 30.01.2019р.№628-УІІ “Про прийняття міжбюджетних трансфертів та надання згоди на обслуговування в Подільській міській лікарні населення Куяльницької сільської ради на 2019 рік”.

-Про внесення змін та  доповнень до рішення міської ради від 24.01.2018р. № 407-VІІ «Про затвердження міської цільової програми  соціальної підтримки населення м. Подільська на 2018-2019 роки».

- Про внесення змін до рішення Подільської міської ради  від 24 лютого 2019 року №640-VІІ “Про затвердження міської цільової прогрми “Доступна медицина на 2019-2020 роки””.

-. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020рік.

- Про встановлення  туристичного збору на 2020рік;

-Про  внесення  змін  до  рішення  Подільської  міської  ради від 24.01.2018р. № 413-VІІ «Про затвердження  Програми  зайнятості  населення м. Подільська на 2018-2020 роки».

  1.     -Про внесення змін до міської Програми профілактики та протидії злочинності в місті  Подільськ,   Одеської області «Безпечне місто» на 2018-2020 роки.
  2.     - Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу КНП «Подільська міська лікарня Подільської міської ради»;  тощо....

      Постійна комісія з питань бюджету здійснює контроль за виконанням рішень міської ради, який покладено на постійну комісію, згідно з Регламентом міської ради.

      Протягом року членами постійної комісії з питань бюджету уважно вивчалися аналітичні матеріали про виконання  бюджету м. Подільська на 2019 рік.

      Під час формування міського бюджету та внесення змін до нього одним з головних своїх завдань постійна комісія вбачала стимулювання пошуку нових методів і шляхів по наповненню дохідної частини бюджету та сприяння прозорості розрахунків і нормативів фінансової забезпеченості при розподілі фінансових ресурсів. Велика увага приділяється контролю за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів. Комісією всебічно та принципово опрацьовувалися звіти щодо виконання бюджету.

  1.        Постійна комісія міської ради з питань бюджету приділяє  увагу роботі комунальних підприємств, членами комісії уважно вивчаються аналітичні матеріали щодо їх фінансово-господарської діяльності, розглядає заяви та пропозиції розпорядників коштів з питань, віднесених до її компетенції. Протягом звітного периоду в роботі комісії брали участь секретар міської ради, голови постійних депутатських комісій, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради.
  2.       Кворум на засіданнях постійної комісії був забезпечений завжди, а тому зриву засідань не зафіксовано. Відсутність депутатів на засіданнях постійних комісій була зумовлена поважними причинами, про що депутати повідомляли заздалегідь.

      Хочу висловити слова подяки всім членам комісії за сумлінне виконання своїх обов’язків.

     

 Голова постійної депутатської                         

  комісії  з питань  бюджету                               Сухина О.М

Перегляди: 385