Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Звіти депутатів Створено: П'ятниця, 24 січня 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 24 січня 2020 Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020 Автор: Голова постійної депутатської комісії з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти Подільської міської ради Н.С. Якубовська

                                                     ЗВІТ

про роботу постійної депутатської комісії з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти Подільської міської ради VIІ скликання за 2019 рік.

 

Постійна депутатська комісія Подільської міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти створена рішенням Подільської міської ради VIІ скликання від 18.11.2015 №2-VIІ працює у межах повноважень , визначених законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до Регламенту міської ради і Положення про постійні комісії міської ради, затвердженого рішенням Подільської міської ради.                                                                                                                                                     До складу комісії з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти входять 6 депутатів: Якубовська Н. С.(голова комісії), Крушельницька Н.В. (заступник голови комісії ), Цуркан Т.І.(секретар комісії), члени комісії- Кулік Н.А., Петренко О.О., Пешат О.М.          

Протягом 2019 року постійна комісія з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти працювала згідно річного плану.

Робота комісії була спрямована на забезпечення умов для розвитку освіти, культури, спорту, охорони здоров’я населення міста та допомогу соціально незахищеним верствам населення. Серед пріоритетів постійної комісії є питання захисту інтересів мешканців міста. Під час засідань систематично слухалися питання спрямовані на соціальний захист малозабезпечених верств населення, дітей із багатодітних сімей та дітей позбавлених батьківського піклування.

На засіданнях постійної комісії регулярно обговорювалися проекти рішень з усіх питань, що виносилися на розгляд міської ради. Обов’язково , для надання більш детальних пояснень або додаткової інформації на засідання постійної комісії

запрошувалися фахівці виконавчих органів міської ради, представники комунальних підприємств та установ міста. Комісія працювала майже в повному складі, пропусків засідань комісії без поважних причин депутати не допускали, протоколи засідання комісії оформлялись чітко та своєчасно. Підготовка документів була якісною.

Протягом 2019 року   постійною комісією було проведено 9 засідань. На засіданнях постійної комісії розглянуто 30 питань, у тому числі :

-Про затвердження міської програми підтримки громадської організації «Подільська організація ветеранів України» на 2019-2021роки;

- Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2019 – 2020 роки»;.

-Про внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 25.02.2015 р.№672-VI «Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на 2015 - 2020 роки.

-Про реорганізацію закладів фізичної культури та спорту Подільської міської ради;

   -Про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2018р. № 407-VІІ «Про затвердження міської цільової програми соціальної підтримки населення м. Подільська на 2018-2019 роки».

-Про виконання програми соціально-економічного розвитку м. Подільська на 2018 рік та затвердження Програми соціально - економічного розвитку м. Подільська на 2019 рік.

-Про підсумки роботи закладів освіти м. Подільська та завдання на новий навчальний рік.

- Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 29.05.2019р. №697-УІІ «Про реорганізацію закладів Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради».

- Про затвердження передавального акта Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

- Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 24.01.2018р. № 413-VІІ «Про затвердження Програми зайнятості населення м. Подільська на 2018-2020 роки».

-Про внесення змін до Положення про відділ фізичної культури та спорту Подільської міської ради.

- Про затвердження передавального акту Подільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

- Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Комплекса дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив» міста Подільськ Одеської області».

     -Про внесення змін до рішення міської ради від 30.10.2019 року №765-VІІ «Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Подільську на 2019 рік (у новій редакції)».

-тощо..

Всі депутати постійної комісії мають значний досвід роботи, завжди ретельно

вивчають всі питання, що пропонуються до розгляду на засідання постійної комісії, часто висловлюють суттєві зауваження та вносять пропозиції.

Стан виконання рекомендацій комісії постійно відслідковується і перебуває на контролі до остаточного вирішення питання.

Робота постійної комісії є відкритою, на її засіданнях регулярно присутні представники засобів масової інформації і громадськості міста, а дата та місце проведення засідань оприлюднюються на офіційному сайті міської ради.

В цілому постійна комісія працює злагоджено, відповідально та професійно, з повним розумінням важливості прийнятих рішень для забезпечення життєдіяльності Подільської міської громади.

Надалі бачу свою роботу в тому, щоб все-таки активніше відстоювати пропозиції наших членів комісії щодо вирішення місцевих питань гуманітарного спрямування.

Голова постійної депутатської комісії

з соціальних питань, охорони здоров’я 

та освіти Подільської міської ради                                    Н.С. Якубовська                                            

Перегляди: 57