Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське районне управління ГУ ДПСС в Одеській області Створено: П'ятниця, 21 грудня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 21 грудня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 21 грудня 2018 Автор: Начальник Подільського районного управління С.В.Овсяницький

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ПОДІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

пров. Вокзальний, 2, м. Подільськ, 66300, тел. факс 04862-2-24-40

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12.12.2018 № 27.1/                                                      

Міському голові

                       м. Подільськ

                       Іванову А.П.

     Прошу розмістити на офіційному сайті міської ради інформацію та сприяти в інформуванні суб’єктів підприємницької діяльності на території м. Подільська.

До відома суб’єктів підприємницької діяльності.

   Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає увагу операторів ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження на необхідність отримання експлуатаційних дозволів відповідно до вимоги статті 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та згідно Порядку видачі експлуатаційного дозволу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р. № 930.

   Для отримання експлуатаційного дозволу, оператор ринку харчових продуктів подає заяву та перелік харчових продуктів, що планується виробляти або зберігати до Центру надання адміністративних послуг по місцю знаходження потужностей.

Встановлена відповідальність за виробництво, зберігання харчових продуктів без отримання експлуатаційного дозволу на відповідну потужність, якщо обов’язковість його отримання встановлена законом на: юридичних осіб – у розмірі 30   мінімальних зарплат ;  фізичних осіб-підприємців – у розмірі 20   мінімальних зарплат.

Рекомендую негайно звернутися в Центр надання адміністративних послуг.

 

Начальник управління                                                         С.В.Овсяницький

Перегляди: 307