Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське районне управління ГУ ДПСС в Одеській області Створено: Понеділок, 17 вересня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 17 вересня 2018 Опубліковано: Понеділок, 17 вересня 2018 Автор: Т.в.о. начальника управління Н.В. Донкогло

Безымянный

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ


З метою профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь Подільське районне управління ГУ Держпродспоживслужба в Одеській області рекомендує:


• НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та
безпеку продукції.
• При споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно ретельно помити питною водою.
• НЕ використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з річок, озер, колодязів, підземних джерел тощо.
• Перед приготуванням їжі та перед її вживанням необхідно завжди мити руки з милом.
• У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи.
Самолікування небезпечне! При груповому відпочинку хворого бажано тимчасово (до прибуття лікаря) ізолювати від решти колективу.
• При тяжкому стані хворого треба негайно викликати невідкладну медичну допомогу.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!


Тільки чітке дотримання гігієнічних правил та вимог дасть можливість уникнути харчового отруєння та зараження кишковими інфекціями.

Перегляди: 342