Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

 prapor na vetru

 

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

 

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

І скликання 

(для перегляду повної інформації про депутатів, натисніть на прізвище, та викачайте документ)

 

Прізвище  ім’я по батькові  депутата

Партійність

Албанський

Албанський Олег Богданович

Політична партія «Слуга народу»

Бондаренко І

Бондаренко Ірина Олексіївна

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Вакула М

Вакула Максим Валерійович

Політична партія «Слуга народу»

Власюк Н

Власюк Наталія Миколаївна

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Войцеховська Н Войцеховська Наталія Альгердасівна

Політична партія «За Майбутнє»

Волошина Г

Волошина Галина Іванівна

Подільська міська організація партії

«Сила і Честь»

Драгомарецький

Драгомарецький Віталій Леонідович

Депутат від регіональної організації політичної партії «Довіряй ділам»

Задорожний

Задорожний Олександр Костянтинович

Політична партія «Слуга народу»

Запорожан Запорожан Сергій Васильович

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Кашульський

Кашульський Володимир Пантелійович

Подільська міська організація партії

«Сила і Честь»

 Кырвас

Кірвас Марія Іванівна

Політична партія «Слуга народу»

Колесник

Колесник Володимир Григорович

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Ксензицький

Ксензицький В'ячеслав Анатолійович

Політична партія «Слуга народу»

Кузін

Кузін Володимир Володимирович

Політична партія «Слуга народу»

Левченко

Левченко Тарас Романович

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 Маланюк

Маланюк Валентина Степанівна

Політична партія «Слуга народу»

Малахович

Малохович Ірина Олександрівна

Політична партія «Слуга народу»

Митко

Митко Марина Миколаївна

Безпартійна, депутат від

Політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Назаренко

Назаренко Світлана Борисівна

Політична партія «За Майбутнє»

  Непомяща

Непомяща Ольга Тарасівна

Депутат від регіональної організації політичної партії «Довіряй ділам»

Осієвський

Осієвський Сергій Миколайович

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  Паліту

Паліту Вероніка Профирівна

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Перепелиця А  Перепелиця Алла Анатоліївна  

Подільська міська організація партії

«Сила і Честь»

Перепелиця О

Перепелиця Олександр Петрович

Подільська міська організація партії

«Сила і Честь»

Плахотний

Плахотний Олександр Анатолійович

Політична партія «За Майбутнє»

Сєбов

Сєбов Сергій Васильович

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  Скрипнік

Скрипнік Таїсія Миколаївна

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Сторожук

Сторожук Олександр Олександрович

Подільська міська організація партії

«Сила і Честь»

  Тепла

Тепла Марина Олегівна

Політична партія «Слуга народу»

  Унтілов

Унтілов Петро Афанасійович

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  Чернега

Чернега Олена Іванівна

Політична партія

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

  Яворський  Яворський Сергій Михайлович  Депутат від регіональної організації політичної партії «Довіряй ділам»
Янчевська

Янчевська Наталія Миколаївна

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  Янчевський

Янчевський Олег Іванович

Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Список депутатів по територіальним виборчим округам

ПЕРЕГЛЯНУТИ 

 

Графік

прийому громадян депутатами

Подільської  міської ради І скликання

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

 

 Підготовлено відділом організаційно-кадрової роботи