Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

ТОЧНІСТЬ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ ЗАЛЕЖИТЬ

ВІД АКТУАЛЬНОСТІ БАЗИ ДАНИХ РЕЄСТРУ

           Робота відділу ведення Державного реєстру виборців Подільської міської ради у багатьох громадян асоціюється тільки із складанням та уточненням списків виборців для проведенням виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих та сільських рад, всеукраїнських та місцевих референдумів.

         Але після закінчення виборчих кампаній робота відділу продовжується. Основним його завданням є ведення персоніфікованого обліку виборців, які зареєстровані у місті Подільську.

         Відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділ здійснює щомісячне поновлення бази даних реєстру виборців. Поновлення бази даних здійснюється лише на підставі відомостей, які надають керівники організацій, установ міста.

       У Державному реєстрі виборців зберігаються ідентифікаційні персональні дані про виборця, тобто дані, що визначають місце та умови голосування. Ідентифікаційні персональні дані – це прізвище, ім’я, по батькові, дата, місце народження та місце реєстрації. Саме ці дані є ідентифікатором особи в Реєстрі. Жодних інших кодів у базі даних Реєстру не зберігається.

       Про своє конституційне право обирати багато виборців згадують тільки в день голосування або за день-два до нього, але щось змінити буває вже запізно. Щоб не допускати непорозуміння (відсутність в списках, некоректності даних), щоб спокійно йти на дільницю в день голосування, запрошуємо всіх громадян до тісної співпраці, адже без Вашої допомоги значно складніше отримати позитивний результат.

         Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

       Відділ звертається до Вас з пропозицією перевіряти свої персональні дані, в першу чергу — при зміні місця проживання, прізвища та інших даних, а при виявленні неточностей допомогти працівникам відділу усунути невідповідності в записі про себе в Державному реєстрі виборців. Перевірити та уточнити свої персональні дані Ви зможете особисто за адресою: вул. Соборна, 198, телефони для довідок:

4-03-97, 3-00-00, 3-09-21