Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Виборцям міста про Реєстр виборців

 

В Україні в повному обсязі запроваджено Державний реєстр виборців. Основна мета Реєстру - це створення точних та якісних списків виборців для будь-яких виборів та референдумів, що проводяться

в Україні. Створення якісного Державного реєстру виборців дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.
Для того, щоб інформація в Реєстрі була точною, звертаємося до кожного мешканця міста Котовська з пропозицією перевірити свої персональні дані у Реєстрі, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Створення Державного реєстру виборців дозволить:
а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;
б) спростити процес складання виборчих списків;
в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців.

В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:
1. Ідентифікаційні персональні дані;
2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;
3. Службові персональні дані.

 

Маєш право голосу!
Перевір свої дані у Державному реєстрі виборців!


Такі неточності можуть стосуватися:
- неправильного написання прізвища, імені, по-батькові виборця
- помилкової інформації щодо дати та місця народження
- неправильної адреси, за якою зареєстровано виборця
- кратне включення виборця до Реєстру

- невключення виборця до Реєстру
- включення виборця не за тією адресою
- включення до Реєстру померлих осіб.

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів. Щоденно оновлюються відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Щомісяця здійснюється поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, які подаються органу ведення Реєстру органами, закладами, установами, відповідно до Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.

На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Крім того, спеціалістами відділу щоденно здійснюється візуальний та автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних Державного реєстру виборців.

Останнім часом Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. В разі невключення необхідно безпосередньо звернутися до нашого відділу ведення реєстру.

З метою запобігання виникненню помилок та неточностей при складанні списків виборців звертаємося до всіх виборців міста Котовська із пропозицією уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Це можна зробити особисто, маючи при собі паспорт громадянина України. У випадку, якщо виборець не спроможний пересуватись самостійно, він може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

Для цього Вам необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою:
вул. 50 років Жовтня, буд 198.

Графік роботи відділу: понеділок-четвер — з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00,
обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Довідки за тел. 4-03-97, 3-09-21.

Звертаємо Вашу увагу, що персональні дані громадян, включених до Державного реєстру виборців, є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних за телефоном не надається.