Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gor@podilsk.odessa.gov.ua

Про відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

Адреса: м. Котовськ, 66300, пр-т Котовського,2 каб. 10

Відділ з питань надзвичайних ситуацій являється структурним підрозділом виконавчого комітету Котовської міської ради. Відділ створений в 2006 році на базі штабу цивільної оборони. і виконує такі завдання:

1)Розроблення та забезпечення реалізації програм та планів у сфері цивільного захисту на території міста, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

2) Забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

3) Розроблення планів заходів щодо евакуації населення , майна у безпечні райони в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період

4) Планування та організація здійснення протиепідемічних заходів та запобігання надзвичайних ситуацій в навколишньому природному середовищі.

5) Методологічне забезпечення роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

6) Планування та забезпечення навчання з питань цивільного захисту посадових осіб місцевих органів влади та суб’єктів господарювання комунальної власності, підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

7) Організація обліку фонду захисних споруд цивільного захисту , здійснення контролю за їх утриманням та станом.

8) Організація проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

9) Планування та здійснення заходів радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

10) Здійснення інших повноважень у сфері цивільного захисту, передбачених Кодексом цивільного захисту та іншими законодавчими актами.

 

оновлено 03.12.2013р.

 

Detect language » Russian