Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Інформує міськвиконком

 

    Управління комунального господарства та будівництва міської ради інформує, що за минулий тиждень силами ПП «Городок-КВП», ПП «Городок-КВП-2» проведено поточний ремонт м’якої покрівлі ж/будинків по вул. Самборського №544, 528 – відповідно відремонтовано 625 м² та 98,2 м². Відремонтовано цоколь ж/будинків по вул. Самборського, 606, 523 – відповідно відремонтовано 41,5 м² та 12,3 м². Проведено обслуговування внутрішньобудинкової електромережі ж/будинків по вул. Самборського, 607, 592, 622. Замінено 21 лампочку в під’їздах будинків житлового масиву.

Силами ПП «НА-Добробут», ПП «НА-Добробут-2» завершено поточний ремонт покрівлі ж/будинку по вул. Кузовкова, 8 - всього відремонтовано 620 м², продовжуються роботи з поточного ремонту м’якої покрівлі ж/будинку по вул. Л.Толстого, 7 - всього відремонтовано 480 м² та розпочато поточний ремонт м’якої покрівлі ж/будинку по вул. Кузовкова, 1. Проведено обстеження електромережі підвальних приміщень ж/будинків по вул. 50 років Жовтня, пр-кт Перемоги, 32. Виконано технічне обслуговування електрощитових ж/будинків по вул. Ломоносова, 10 та пров. Дальній, 2-А. За 6 заявами абонентів відремонтовано ділянки вентиляційного каналу ж/будинку по вул. Л.Толстого, 7.

Силами будинкоуправлінь по 28 заявам мешканців житлового фонду міської ради, проведено ремонтні роботи та обслуговування внутрішньобудинкових електромереж.

КВЕП «Котовськводоканал» повідомляє про виконання, за 54 заявами абонентів, ремонтних робіт на мережах водопостачання та водовідведення. Вода, що подається населенню по хімічним та бактеріологічним складовим відповідає ДСанПІН «Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання».

КО «Компанія «Горсвет»» замінено 8 ламп на мережі зовнішнього освітлення міста. Відремонтовано 5 ілюмінацій по вул. 50 років Жовтня та пр-ту Перемоги. Встановлено 17 додаткових ілюмінацій «Корона» по пр-ту Перемоги, пр-ту Котовського та вул. 50 років Жовтня та «Сніжинка» по вул. 50 років Жовтня (біля ПП «Ремонтник»). Додатково встановлено ліхтар по вул. Калініна (біля ж/будинку №116). Проведено ремонт ТП-317,318,338,339,359. Проведено фарбування опор по пр-ту Котовського. Проведено ревізію та ТО блоків світлофорних об’єктів розташованих по вул. 50 років Жовтня кут вул. Сільськогосподарська та кут вул. Котовського.

КО «Котовськ - благоустрій» проведено очистку від бруду і сміття проїжджих частин доріг і проспектів міста та вивезено 66 м³ сміття на міське сміттєзвалище. Пофарбовано 5 автобусних зупинок міського транспорту, 680 п. м турнікетів розташованих по пр-ту Перемоги та вул. 50 років Жовтня. Проведено поточний ремонт 142 п. м турнікетів по пр-ту Перемоги, вул. 50 років Жовтня. Продовжується скошування трави на узбіччях вулиць: Комсомольська та 10 років Жовтня – всього скошено 8800 м².  Постійно ведуться роботи по утриманню в належному санітарному стані територій міста та міського сміттєзвалища.

Шановні мешканці! У спекотні, літні дні, з метою запобігання виникнення пожеж на території міста, забороняється розводити багаття на прибудинкових територіях житлових масивів, спалювати суху рослинність, побутові відходи, викидати не загашені недопалки, тощо. Пам’ятайте, що необережне поводження з вогнем, невиконання пожежних вимог, незнання та нехтування правилами пожежної безпеки призводять до трагічних наслідків.

Управління у справах сім’ї та молоді інформує, що 30 травня 2011 року начальник управління Гоян В.І., директор КМЦСССДМ Бондаренко П.В. та провідний спеціаліст центру Бушанська В.В. прийняли участь у Всеукраїнській презентації стратегічного плану «Створення кращого майбутнього для мешканців соціального гуртожитку та випускників школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у м. Котовську на 2011 – 2013 рр.», яка відбулася у м. Одеса.  

 31 травня 2011 року центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями відбувся захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей, на якому запрошені батьки отримали харчові набори. Для вихованців центру спеціалістами позашкільних закладів СЮН, СЮТ була організована демонстрація лялькової вистави та продемонстровані тварини з живого куточка. Для дітей був організовано солодкий стіл.

31 травня 2011 року проведено нагородження 4 кращих учнів випускних відділень Котовської музичної школи Подяками міського голови та грошовими призами.

1 червня 2011 року проведені наступні святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей: святковий мітинг, на якому дітей привітали перший заступник міського голова Мазур М.В. та голова міської жіночої організації Руда І.В.; урочисте проходження дитячої колони центральними вулицями міста; у міському парку ім. Г.І. Котовського проведено святковий концерт, ігри, конкурси, виставки для дітей міста на міському стадіоні «Локомотив» проведені спортивні змагання «Веселі старти». Усі учасники заходів отримали солодощі. У центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями дітей привітали працівники Котовського відділення Південної митниці; у м. Одеса у концерт-холі «Сады Победы» відбувся випускний бал для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, у якому прийняли участь дві випускниці загальноосвітніх шкіл міста Котовська.

   2 червня відбулося засідання Громадської ради при виконкомі Котовської міської ради. 2 червня  відбулося засідання комісії з питань прав дітей.

Відділ освіти інформує, що 28-29.05.2011р. у загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшли випускні вечори «До побачення, рідна школо!».

28.05.2011р. юні спортсмени ДЮСШ міськво взяли участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного 4-борства, який відбувся у м. Іллічівську.

31.05.2011р. проведено державну підсумкову атестацію учнів 9-х класів ЗНЗ міста з української мови (диктант).

З метою повноцінного відпочинку школярів 01.06.2011р. на базі 9-ти шкіл міста розпочали роботу 9 пришкільних таборів відпочинку та 8 таборів праці й відпочинку.

 01.06.2011р. вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів стали активними учасниками святкових заходів, присвячених Дню захисту дітей: урочистого мітингу, змагань «Веселі старти» (організатор ДЮСШ міськво), «Ігрового майданчика» (організатор СЮТ, СЮН, ЦДТ).

 

 

Керуюча справами міськвиконкому                                       К.П.Мамалига

 

     Відділ організаційної роботи міської ради повідомляє, що 14 червня  2011 року з 9 до 12 годин відбудеться пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти з Никифоруком Миколою Івановичем «Про організацію оздоровлення в школах і дошкільних закладах», телефон 2-45-02.