Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

 

 

                                                                  

КОТОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності на території міста Котовська

 

            Розглянувши заяви громадян міста, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності» від 26.08.2009р., ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 13 Закону України «Про основи містобудування», на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.п. 34 п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Котовська міська рада

ВИРІШИЛА:           

     1. Попередньо погодити місце розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності:

   

  1.1.  Підприємцю ********, який мешкає: ********,    на тимчасову установку стаціонарного кіоску торговельного призначення розміром    4,20х3.30+3.30х2.30х2,0м на земельній ділянці площею 22 м2 по вул. Сільськогосподарській, 7е  згідно з актом обстеження від 12.02.2011 року.

 

  1.2.  Підприємцю ********, який мешкає: ********на тимчасову установку стаціонарного павільйону торговельного призначення розміром 6,40х4,40м на земельній ділянці площею 54 м2 по вул. Ст. Борисова біля ЗОШ №5  згідно з актом обстеження від 02.06.2011 року за умови переносу інженерних мереж.

  

  1.3.  Підприємцю ********, яка мешкає: ********,  на тимчасову установку стаціонарного павільйону торговельного призначення розміром 3,60х5,50м на земельній ділянці площею 26 м2 по вул. Сільськогосподарській,  згідно з актом обстеження від  06.06.2011 року за умови забезпечення демонтажу павільйону протягом 1 години за потреби проведення ремонтних робіт на інженерних мережах.

 

     2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельним відносинам  (Кашульський В.П.).

 

Міський голова                                                                                      А. П. ІВАНОВ

29.06.2011 р.

   № 96-VІ.

 

 

                                                                                                                                                           

******** - інформація з обмеженим доступом – інформація про особу, обмеження встановлені відповідно до ст. 6,7,10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію»», ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних», згоди про поширення інформації від осіб немає.

 

 

 

Розпорядник інформації: Котовська міська рада, Обертайло П.Г. – секретар міської ради

Оприлюднив: Лютенко П.В. – начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації, тел.: 2-49-12

Дата оприлюднення: 05.07.2011 р.

Дата оновлення: -----------------------

 

Назва документа: Рішення Котовської міської ради «Про розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності на території міста Котовська»

Дата створення: 29.06.2011 р.

Дата надходження: -------------

Джерело інформації (автор, підрозділ): Обертайло П.Г. – секретар міської ради

Передбачена законом підстава віднесення інформації до категорії з обмеженим доступом: ст. 6,7,10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію»», ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних».

Строк обмеження доступу до інформації, у разі якщо вона віднесена до інформації з обмеженим доступом: за згодою осіб.

Галузь: Місцеве самоврядування.

Ключові слова: «Про розміщення  тимчасових споруд»

Тип, носій: Текстовий документ

Вид: Рішення Котовської міської ради

Проекти рішень: ----------------------------

Форма та місце зберігання документа: Друкований документ, загальний відділ міської ради, тел.: 2-53-68.