Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОТОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про надання дозволу неповнолітній

Артемчук К.І. на укладання договору

купівлі-продажу ********частки житла

за згодою її батьків Артемчук І.П.

та Артемчук Л.С.

 

Розглянувши заяви Артемчука Ігоря Петровича, ******** р.н.(паспорт ********виданий Глибоцьким РВ УМВС України в Чернівецькій області 21.06.1996 р.), Артемчук Лілії Сергіївни, ********р.н. (паспорт ********виданий Глибоцьким РВ УМВС України в Чернівецькій області 23.01.1997 р.) та їх неповнолітньої доньки Артемчук Крістіни Ігорівни, ********р.н. (а/з № ******** від 17.02 1997 р. відділу РАГС Чернівецького міськвиконкому м. Чернівці Чернівецької області.) про надання дозволу неповнолітній Артемчук Крістіні Ігорівні на укладання за згодою батьків договору купівлі-продажу ********частки двокімнатної квартири у м. Котовську Одеської області, вул. ********, яка належить їй на праві власності, виконком встановив

       - згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно (серія ********від 06.08.2010 р., виданого виконавчим комітетом Котовської міської ради) батькам: Артемчуку Ігорю Петровичу, Артемчук Лілії Сергіївні та їх доньці - Артемчук Крістіні Ігорівні належить по ********частці житла у м. Котовську Одеської області, вул. ********;

       - сім’я Артемчук вирішила виїхати з м. Котовська на постійне місце проживання в м. Губкін, Білгородської області Російської Федерації, де у встановлені терміни неповнолітній Артемчук Крістіні буде придбана ½ частка житла та ******** частка земельної ділянки по вул. ********, Білгородської області Російської Федерації.

         Згідно до ч. 3 ст. 17, ч.3 ст. 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.177 Сімейного кодексу України, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Котовської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити неповнолітній Артемчук Крістіні Ігорівні, ********р.н., укласти договір купівлі-продажу ********частки двокімнатної квартири у м. Котовську Одеської області вул. ********за згодою її батьків Артемчука Ігоря Петровича, ********р.н. та Артемчук Лілії Сергіївни, ********р.н.

2. Зобов’язати Артемчука Ігоря Петровича, ********р.н. та Артемчук Лілію Сергіївну, ********р.н. протягом двох місяців з моменту надання даного дозволу забезпечити укладення договору купівлі-продажу ********частки житла та ********частка земельної ділянки вул. ********в м. Губкін, Білгородської області Російської Федерації. на ім’я їх неповнолітньої доньки Артемчук Крістіни Ігорівни, ********р.н., переоформити правовстановлюючі документи на вищевказане майно на дитину та надати їх копії до відділу у справах дітей управління у справах сім’ї та молоді Котовської міської ради.

3. Вказаний дозвіл дійсний протягом двох місяців з моменту винесення даного рішення.

4. Відповідальність за невиконання п.2 даного рішення покласти на батьків неповнолітньої Артемчук Крістіни Ігорівни, ********р.н. - Артемчука Ігоря Петровича, ********р.н., та Артемчук Лілію Сергіївну********р.н.

5. В разі порушення майнових прав неповнолітньої, договір купівлі-продажу ***** частки двокімнатної квартири у м. Котовську Одеської області, вул. ********буде оскаржена в судовому порядку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мазур М.В.

 

 

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                                               М. В. МАЗУР

 

30.06.2011 р.

   № 182.

 

******** - інформація з обмеженим доступом – інформація про особу, обмеження встановлені відповідно до ст. 6,7,10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію»», ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних», згоди про поширення інформації від осіб немає.

 

 

 

 

Розпорядник інформації: Виконавчий комітет міської ради. Мамалига К.П. - керуюча справами.

Оприлюднив: Лютенко П.В. – начальник  відділу забезпечення доступу до публічної інформації міської ради, 2-49-12

Дата оприлюднення: 18.07.2011 р.

Дата оновлення: ---------18.07.2011р. (технічне редагування)

Назва документа: рішення міськвиконкому

Дата створення: 30.06.2011 р.

Дата надходження: --18.07.2011 р.

Джерело інформації Виконавчий комітет міської ради

Передбачена законом підстава віднесення інформації до категорії з обмеженим доступом:  відповідно до ст. 6,7,10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію»», ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних», згоди про поширення інформації від осіб немає.

Строк обмеження доступу до інформації, у разі якщо вона віднесена до інформації з обмеженим доступом: (за згодою осіб)

Галузь: Місцеве самоврядування.

Ключові слова: про надання дозволу

Тип, носій: Текстовий документ

Вид:  рішення

Проекти рішень: ----------------------------

Форма та місце зберігання документа: Друкований документ.  Загальний  відділ міської ради