Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Інсульт: симптоми, фактори ризику і профілактика 10 липня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Схема роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі м.Подільска 05 липня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 02 липня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Порядок надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі 02 липня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Відомості про повідомну реєстрацію колективних договорів (угод), змін та доповнень до колективних договорів між адміністрацією та трудовим колективом 26 червня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Тимчасове житло 13 червня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Домашнє насильство в Україні 12 червня 2019 Автор: Заступник директора-начальник управління з питань праці, соціально-трудових відносин та сімейної політики І.В.Шульженко
Дорожня карта перенаправлення між суб'єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у м.Подільськ 11 червня 2019 Автор: Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я
Пам’ятка для населення щодо профілактики ботулізму 06 червня 2019 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Семінар 27 травня 30 травня 2019 Автор: Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я