Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Нові умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям! 06 серпня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
30 ЛИПНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ 31 липня 2020 Автор: Заступник директора-начальник управління з питань праці, соціально-трудових відносин та сімейної політики Шульженко І.В.
Допомога на дітей фізичним особам – підприємцям 13 травня 2020 Автор: Заступник директора Департаменту О.А. Клюшкіна
До уваги! Виплата одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень 13 травня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів у період карантину 24 квітня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Інформаційна платформа «Допомога поруч» 24 квітня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Реалізація благодійного проекту адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів у період карантину 23 квітня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
До уваги! Призначення житлових субсидій з 1 травня 2020 року в умовах карантину 23 квітня 2020 Автор: Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Кушнір Н.В.
Гаряча лінія Департаменту з питань обслуговування одиноких пенсіонерів та людей, що опинились у складних життєвих обставинах під час карантину 21 квітня 2020 Автор: Виконавчий комітет міської ради
Трудові відносини в період карантину: як правильно оформити? 08 квітня 2020 Автор: Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин І.С. Жосан