Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.20 № 2313/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості населення у сфері торгівлі товарами та послугами» головним державним інспектором праці Головного Управління Держпраці в Одеській області Добровольською Л.В. із залученням начальника відділу з питань праці Жосан І.С. й головного спеціаліста – інспектора праці відділу з питань праці Бойка Ю.В. Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради, протягом 20 – 31 січня 2020 року, на території міста Подільськ проведено інформаційну та роз’яснювальну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами було охоплено більше 250 місць здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування.

Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці. У ході інформаційних візитів у зазначених роботодавців виявлено значну кількість осіб, не зареєстрованих в реєстрах Пенсійного фонду.

За результатами першого етапу кампанії, у період з 23 січня по 07 лютого 2020 року, роботодавцями міста Подільск офіційно працевлаштоване понад 90 працівників.

З 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія.

У зв’язку із зазначеним, Подільська міська рада звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Оформлені трудові відносини – це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

Директор Департаменту                                                                                                           Н.В. Кушнір