Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

   Зміни до порядку повернення до державного бюджету невикористаних сум житлової субсидії

 

       Постановою КМУ від 27.04.2018 року №329  внесені зміни до постанови КМУ№534 від 23.08.2016 року, якою затверджено механізм повернення до державного бюджету невикористаних сум житлової субсидіїна оплату послуг:

- централізованого теплопостачання,

- постачання холодної води і водовідведення,

- газо- та електропостачання.

         Постановою передбачено повернення до державного бюджету виробниками /виконавцями послуг сум невикористаних субсидій вже двічі на рік: після закінчення опалювального сезону та після закінчення неопалювального сезону.

Крім того, повертатимуться до бюджету невикористані суми субсидії на оплату природного газу та електричної енергії, що використовуються не тільки для опалення.

  Розрахунок невикористаних сум субсидії проводитиметься організацією - надавачем послуг станом на 1 травня та 1 жовтня за особовим рахунком споживача - громадянина, якому нараховувалася субсидія, у разі, коли на особовому рахунку обліковується переплата за послугу. 

   Відповідальність заправильність розрахунку невикористаних сум субсидії за опалювальний сезон за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг, що проводили такий розрахунок.

      Після закінчення опалювального сезону частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/год електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року організаціями надавачами послуг з газо-, електропостачання підрозділу з питань соціального захисту населення, в яких зазначається сума невикористаної субсидії. 

      Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидій може відслідкувати у своїй квитанції, платіжці або шляхом звернення до постачальника природного газу чи електроенергії для опалення. Родинам – одержувачам субсидій, які зекономили, для отримання коштів необхідно буде звернутися до управління соціального захисту населення з відповідною заявою з 1 червня до 1 вересня поточного року.На підставі поданих заяв управління соціального захисту населення протягом двох місяців від початку новогоопалювального сезону здійснить виплату громадянам кошти частини невикористаної житлової субсидії.

 Начальник управління                                           І.К. Коломейчук