Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я Подільської міської ради інформує:

УВАГА! Монетизація житлової субсидії

       Завершується прийом заяв на виплату частини невикористаної суми субсидії, яка надавалася на опалення будинку (квартири) природним газом або електроенергією.

   Одержувачам житлової субсидії, які у минулому опалювальному періоді вели енергоефективнедомогосподарство, для можливості оформлення отримання частини зекономлених коштів субсидії залишився час до 1 вересня. До 1 вересня зазначеним громадянам необхідно подати заяву до Приймальні Департаменту, на підставіякої буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Прийом заяв на монетизацію субсидії здійснюється за наявністю:

- заява;

- паспорт;

- ідентифікаційний код;

- банківський рахунок (договір з банком або витяг з банку про відкриття рахунку).

     Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй квітанції по оплаті (платіжці)або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії. Також, інформацію про економію коштів можливо отримати у Приймальні Департаменту.

   Прийом громадян в Приймальні проводиться щоденно з 8.00 до 17.00 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00 ) за адресою: м.Подільськ, вул.Соборна 229, 1 поверх, кабінет №3.

   Просимо усіх, хто ще не скористався свої правом на монетизацію субсидії, терміново звернутися до Приймальні! Запитання по телефону 2-35-01.

Директор Департаменту                                 Н.В. Кушнір

14.08.2018 року