Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури

Подільської міської ради

з 01.07.19р. по 07.07.2019р.

 

В міському Будинку культури:

   Впродовж тижня за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтва: вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво.

04 липня в музичній школі відбувся святковий концерт до Дня національноъ поліції Украъни. Під час концерту проводилося нагородження кращих працівників.

05липня відбувся звітний концерт хореографічно - циркової студії «Грація». Під час концерту учасникам вручені солодкі подарунки та виділені кошти на придбання швецької стінки.

06 липня в межах програм Клубу вихідного дня відбулася концертна програма місцевих виконавців в мікрорайоні Черемушки

В парку Слава Труду відбувся вечірній кінопоказ просто неба.

07. 07.2019 року в Привокзальній площі міста за участю дитячих колективів міста, виконавців міста відбулося свято Морозива.

   Центральна бібліотеки.        

«На мультики - у бібліотеку!» під таким гаслом відбулась презентація анімаційних українських мультфільмів у центральній міській бібліотеці. Юні читачі мали змогу переглянути мультфільми українського виробництва «Пригоди Котигорошка та його друзів»; «201»; «Бабай». Кожна дитина має свої власні глядацькі уподобання.. Тож, юні читачі мали змогу самі дослідити свій смак та глядацький вибір і зробити для себе висновки. А мі запрошуємо всіх бажаючих завітати до центральної міської бібліотеки та обрати свого улюбленця серед мультфільмів та кіно для перегляду.

     Бібліотека Філія

Говорять, що шоколад - джерело вічного щастя і символ неземної насолоди. В цьому, мабуть, переконалися читачі Подільської міської бібліотеки-філії, для яких 6 липня було організовано справжнє шоколадне свято чергове засідання клубу вихідного дня "Країна Шоколадія". Цікавою була як розповідь про історію виникнення шоколаду, так і перегляд відеоролика "Як виготовляють шоколад".

Учасники свята пройшли "шоколадні іспити" разом з "шоколадними підданими " Петровим Іваном, Петровим Дмитром та Забавкіною Діаною, брали участь в конкурсах "шоколадний спринт", "шоколадне фехтування" , "шоколадний тир"та "солодка вікторина".

Вдалим доповненням до веселого та смачного заходу стала книжкова виставка з атрибутами "Солодке диво" про історію створення шоколаду, кулінарні довідники та вишивки бісером

Холодінської Н.І. на шоколадну тематику. Дорослим і дітям було весело і цікаво, бо шоколад – це продукт, який піднімає настрій, дарує задоволення та неймовірну насолоду.Усі присутні насолоджувалися смачними подарунками.

Літо триває. Ми запрошуємо всіх небайдужих до книги, у нашу бібліотеку. Адже тут можна зустріти не лише друзів-однодумців, цікавих співрозмовників, а й розважитися!

Дитяча бібліотека

   Бібліотекарів дитячої бібліотеки найбільше тішать дитячі очі, які світяться вогником захоплення, цікавості, радості від знайомства з новою дитячою книгою. Впевнитися в цьому допомогли нові книги, які отримала дитяча бібліотека. Це пізнавальна, художня література, яка оселилась в стінах бібліотеки. Тож запрошуємо всіх бажаючих завітати до дитячої бібліотеки і насолодитись читанням книг, які будуть цікаві та корисні для вас.

      

   В міському краєзнавчому музеї: розпочата робота до великої відкритої експозиції до Дня Незалежності України.

     Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

               Начальник управління культури                                                         А.М. Вишневська