Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

І Н Ф О Р М А Ц І Я

               про роботу відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради у виконанні програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Подільськ за тиждень з 11.11 по 18.11.2019 р.


1.
Центром «Спорт для всіх» відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради, згідно плану проведено такі заходи: .        

   1) З 13 по 15 листопада було проведено моніторинг основних показників рухової активності різних вікових та соціальних верств населення, стимулюючих та стримуючих факторів. В заході прийняло участь 30 чоловік – студенти медичного училища ім. В.О. Жуковського, керівники з фізкультури та спорту учбових закладів, тренери КДЮСШ «Локомотив», інструктори-методисти центру «Спорт для всіх».
           Метою проведення моніторингу є надання повної своєчасної та достовірної інформації про оцінку та прогноз соціальної ситуації із залучення населення до рухової активності та занять спортом, механізмів підтримки прогресивних тенденцій, шляхів попередження та усунення негативних процесів.

   2) 14 листопада проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я» в соціальному гуртожитку для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
           В заході прийняли участь мешканці гуртожитку – студенти учбових закладів міста, з якими проведено розважально-оздоровчі естафети, вправи на тренажерах з елементами кросфіту, а також сеанс одночасної гри в шашки та змагання з дартсу. Учасники та переможці нагороджені грамотами відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради.

3) 17 листопада 2019 року у спортивному залі "Локомотив", в місті Подільськ проведено тренувальні ігри з настільного тенісу на 6 тенісних столах. Продовжується підготовка до фінальної частини «Перехідного Кубка любителів тенісу "Спорт для всіх"».
           В змаганнях прийняли участь понад 15 чоловік в тому числі діти ДЮСШ, чоловіки та жінки.          .

 

2. КДЮСШ «Локомотив» відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради згідно плану проведено такі заходи:

Футбол

     1) 14 листопада було проведено відкрите першенство по футболу в Одеській області, спортсмени КДЮСШ «Локомотив» 2004 – 2005 р.н. грали на виїзді в м.Одеса з ФК «Одеса», на стадіоні «Краян». КДЮСШ «Локомотив» поступились команді ФК»Одеса» 2:1.

   Захід проведено тренером Ясінським В.М.

   2) 16 листопада в м.Балта Одеської обл.. пройшов міжрайонний турнір по футболу серед команд 2006, 2007, 2008 років народження, всього 8 команд з с.м.т. Любашівки, м.Подільська та м.Балти.

            2006р.н. – II місце;

            2007р.н. – I місце;

            2008р.н. – III місце.

Захід проведено тренером Ясінським В.М.

Волейбол

   16 листопада з 14:00 по 20:30 в м. Подільськ в спортзалі на Бочковича,1 було проведено відкритий турнір з пляжного волейболу «Мікс». Прийняло участь 8 команд, дві з м.Одеса та шість команд з м.Подільськ.

   I місце - Чебанов Віталій, Дорошина Ярослава;

   II місце - Волошин Іван, Асаула Марія;

   III місце - Кобилянський Ігор, Дмитришина Анна.

Захід проведено тренером Степановим С.М.

Греко – римська боротьба

16.11.2019 в м.Одеса пройшов Всеукраїнський турнір з греко – римської боротьби «Осінь – 2019», борці КДЮСШ «Локомотив» привезли такі місця:

   II місце – Гуцол Данило 29кг;

   II місце – Кушніренко Андрей 48кг;

   III місце – Пустовойтенко Олександр 29кг;

   IV місце – Мірзак Артем 29кг;

   V місце– Коротнян Вадим 32кг;

           V місце – Люле Влад 44кг.

   Захід проведено тренером Дубиною О.В.

Начальник відділу фізичної культури та

спорту Подільської міської ради                                                          В.В. Конюхов