Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств міста

станом на 06 грудня 2019 року

 

         КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно диспетчерською службою КВЕП «Подільськводоканал» виконано 18 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-техничних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Мельниченка,120,128, вул. Залізничників, 123а, вул. Армійська,456 та ін. Силами цеху водовідведення прочищена внутрішньо-домова та вулична каналізація за 20 заявками абонентів: вул. Армійська,508, пров. Короленка,20, вул. Гагаріна,96, вул. Гетьманська,9а та ін.

Силами цеху водопостачання виконана заміна запірної арматури Ø50мм по вул. Некрасова, встановлення покриття на водопровідні колодязі по вул. Шкільній.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».  

     Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

   КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». Усі котельні працюють у штатному режимі, теплоносій подається згідно температурного графіку. За даний період від абонентів надійшло – 31 усних заяв та 6- письмових. З них:

       - холодні опалювальні прилади або нерівномірно прогріваються-17;

-ремонт стояку – 4;

-ремонт опалювального приладу – 7;

- прорив у підвальному приміщенні – 3;

- здійснити перерахунок -6.

    

КО Компанія «Горсвет». Виконання заявок від населення міста - 17 од.

Проведена заміна світильників вуличного освітлення по пров. Одеський оп. № 15 – 1 од., пров. Жуковського, 18, вул. Чайковського, 7 оп. № 17 – 1 од., вул. Західна, 10 оп. № 457 – 1 од., вул. Нова оп. № 3 – 1 од., вул. І. Франка, 26 оп. № 5 – 1 од. наперехресті вулиць Новаторів – Дністрянська –1 од. Встановлений світильник вуличного освітлення по пров. Одеському оп. № 113.

     Проведена заміна ілюмінації по вул. Соборна – 1 од.. Проведений ремонт світлодіодних світильників по вул. Соборна оп. № 14 -1 од., вул. Мельниченка оп. № 130 – 1 од. та на перехресті вулиць Шкільна – 8 Березня – 1 од. Проведена заміна лампи на світлофорному об’єкті по вул. Соборна кут просп. Перемоги – 1 од. Продовжується підготовка ілюмінацій до новорічних свят.

Проведений:                    

     огляд вуличних світильників;

     обхід та огляд мереж вуличного освітлення;

     обхід та огляд світлофорних об’єктів.                        

 

КО "Благоустрій". Виконані роботи з прибирання вулиць: Соборна, Залізничників, В.Деповська, Гагаріна, Терешкової, Бірзульська, Мельниченка, Сільськогосподарська, Грушевського, Подільська, Я.Мудрого, Слобідська, Аграрна, Успенська, Гетьманська, Армійська, Михайлівська, Шкільна, 8-го Березня, Осипенка, Каштанова, Водопровідна, Бочковича, Вокзальна, Шевченка, пр.-т Перемоги, пров. Спортивний, бульвар Бірзульський тракторами та вантажними автомобілями – 185 м3 за тиждень. Викошено траву та бур'яни по вул. Соборна, Гагаріна, Бочковича. Прочищено лотки водовідведення по вулиці Мельниченка та Сільськогосподарській. Від населення міста вивезено 840 м3   твердих побутових відходів. Виконані роботи по завозу піску на перехрестя, підйоми, спуски центральних вулиць міста та в ящики під пісок. Виконані роботи з прибирання листя по вулицям: Гетьманська, Спортивна, 8 Березня, Армійська, Соборна та по пр. Перемоги та Шевченка. Виконані роботи з посипки тротуарів, спусків, центральних вулиць автобусних маршрутів.

   ПП "Городок – КВП» Відбулося закриття вікон у підвал у ж/б № №592,607 по вул.Армійській та

встановлено замка в вхідні двері у під’їзд у ж/б №1 по вул. Л.Толстого.Закінчено ремонт вікон у під’їздах 6-му, 7-му , 8-му у ж/б № 544 по вул.Армійській та проведено ремонт лавочок біля 2-го ,3-го під’їздів у ж/б № 578 по вул.Армійській . Закінчено ремонт дверей входу у підвал у ж/б № 520 по вул.Армійській , ремонт козирка у 4-му під’їзді у ж/б № 514 по вул.Армійській . Відбувся ремонт дверей входу у підвал у ж/б № 28 по Пр. Перемоги . Вивезено твердих побутових відходів 50 м3. Електриком підприємства виконано 16 заявок від мешканців житлових будинків. Протягом тижня здійснювалось прибирання закріплених територій на площі 117832,8 м.

   ПП «Курінь-2» Встановлено   козирьок над вхідними дверми в під їзд в буд. № 9А

по вул. Л. Толстого.                                                                                                                                   Проведено частковий ремонт шиферної покрівлі в буд.№124 вул.Мельниченко. Відремонтовано кодові замки до вхідних дверей в будинках по вул.Залізничників 121 , Пр. Перемоги 7, вул. Подільська 36А. Виконано закладення щілин даху гідробар єром буд.Залізничників,125; бульвар Бірзульський 18 ,та

ремонт слухових вікон в будинку по бул. Бірзулський 34 .Проводиться установка нових ліхтарів в під їздах будинків. Виконано ремонт та остіклення тамбурних дверей в будинку по вул. Залізничників 125;

Проводиться чистка вентиляційних каналів. Вивозиться негабаритне сміття. Екстрених викликів електрика – 5.

Постійно проводиться прибирання доріжок, сходів під їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під їздів та прибудинкової території(згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонді.

   Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм міста УКГБ міської ради розглянуто 8 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних-3. Працівниками відділу проведено роз’яснювальну роботу з видано 10 приписів щодо своєчасного вжиття протиожеледних заходів та порушень правил благоустрою міста. На мешканку міста складено адміністративний протокол за ст.152 щодо незаконного знесення зеленого насадження без надання відповідного дозволу та передано адміністративний протокол на розгляд комісії з притягненням у майбутньому його до відповідальності- накладання штрафу у розмірі від 340- до 1360 грн.              

     Відділ вкотре звертає увагу на проведення щоденних рейдів працівниками нашого відділу вулицями нашого міста з метою виявлення порушників правил благоустрою міста. У випадках виявлення вказаних порушників повідомляти про факти та дії за тел. 2-35-96

     Начальник управління                                                                                      О.А.Плахотний

вик. Євтодій С.О.

тел. 2-35-96