Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація управління освіти, сім΄ї та молодіжної політики Подільської міської ради про проведені заходи з 25.11.2019р. по 29.11.2019р.

 

  1. 04.11.2019р.-06.12.2019р. на базі шкіл міста з метою підтримки та виявлення обдарованих учнів проходить міський етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів.
  2. 28.11.2019р. спеціалістами Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради проведено нараду з учителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста щодо проведення міського етапу змагань із баскетболу в грудні місяці 2019р.
  3. З метою попередження булінгу в учнівських колективах, недопущення насильства у сім’ях учнів заклади загальної середньої освіти міста взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

       4. У ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №9, НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» в ході тижня патріотичного виховання «Україна пам’ятає» проведено заходи до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні «Запалимо свічку памۥяті», зокрема:

- уроки   пам’яті: «Чорні крила голодомору», «Згадуємо, пам’ятаємо, не забуваємо» (5-11 кл.);

- уроки-реквієми «У пам’яті свіча не згасне» (6 кл.);

- літературний урок «Пам’ять про ті роки» (9 кл.);

- лінійки-реквієми «Жертвам голодомору присвячується…» (1-11 кл);

- виховні години: «Хліб на зернятку стоїть», «Голодомор 1932-1933 років», «Україна пам'ятає», «Жертви  голодоморів  та  політичних  репресій» (1-11 кл.);

- перегляд документального фільму «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна» (8-11 кл.);

- оформлено тематичні виставки літератури у шкільних бібліотеках: «Геноцид українського народу», «Голодомор в Україні»;

   5. У НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» під час тижня хімії проведено вікторину «Хімія в загадках» (7 кл.), пізнавальну гру «Ерудит» (8 кл.), позакласний захід «Моє перше знайомство з хімією» (6 кл.), години спілкування «Стоп – насилля» в рамках акції «16 днів без насильства» (5-11 кл.); оформлено виставку плакатів «Хімія очима дітей» (9-11 кл.).

6. У ЗОШ І-ІІІ ст. №4 в рамках тижня зарубіжної літератури проведено гру «Найрозумніший» (7-8 кл.), інформаційні години «Захисти життя – зупини насильство!», виховні години: «Насильство та кримінальна відповідальність» (8-9 кл.), «Булінг – мовчати не треба» (5-7 кл.), «Правовий захист дітей від насильства» (1-4 кл.), черговим класом випущено стінгазету «Видатні письменники зарубіжної літератури»; відбулися підсумкові збори Старшинської Ради з питань інформації і колективних творчих справ. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну книжкову виставку «Ми проти насилля».

7. У ЗОШ №6 протягом тижня попередження жорстокого поводження з дітьми «Насильству – ні!» проведено виховні години: «Стоп: булінг!» (11 кл.), «Мій світ без насильства» (8 кл.), «Торгівля людьми – грубе порушення прав людини» (7 кл.), «Людська гідність – найвища цінність» (5 кл.), «Світ без насильства» (6 кл.), «Скажімо «Ні» насильству у шкільному колективі» (10 кл.), конкурс дитячих малюнків: «Я проти насилля!»; у шкільній бібліотеці оформлено виставку ілюстрованої літератури на тему «Права дітей».

8. У ЗОШ №8 під час тижня безпеки життєдіяльності та охорони здоровۥя проведено години спілкування: «Сам удома» (1-4 кл.), «Небезпечні місця для гри» (5-9 кл), вікторину «Бережіть своє здоровۥя та життя цінуйте» (5-6 кл.), «Про правила безпеки дбай і в біду не потрапляй» (6-7 кл.), виховний захід «Світ з теплим вогнем, світ без пожеж» (7-9 кл.); організовано зустріч школярів із провідним інспектором Подільського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Одеській області Возіяном О.В.

9. З метою виявлення й підтримки здібної та обдарованої молоді, популяризації наукових і технічних досягнень у галузі освоєння космосу, підготовки до участі в обласних конкурсах: «Космос» та «Космічні фантазії» нещодавно на базі Центру дитячої та юнацької творчості м.Подільська було проведено міський конкурс «Космос», активними учасниками якого стали учні шкіл міста та гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості м.Подільська.

На конкурс було представлено 221 творчу роботу. Всі учасники у своїх роботах проявили оригінальність рішення, майстерність і техніку виконання, розкрили тему. Членами журі міського конкурсу «Космос» для участі в обласних конкурсах: «Космос» та «Космічні фантазії» (конкурси проводитимуться протягом грудня 2019 р. - лютого 2020 р. в м. Одесі) відібрано 24 роботи переможців, які посіли І призове місце.

Переможцями міського конкурсу «Космос» стали колективи:

ЗОШ І-ІІІ ст. №9 - І місце;

ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ІІ місце;                                  

ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - ІІІ місце.

   Начальник                                                                    Н.В. ДОБРЯНСЬКА

Вик. Кірۥяк А.Л.

Т.2-42-70