Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств міста

станом на 29 листопада 2019 року

 

     КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно диспетчерською службою КВЕП «Подільськводоканал» виконано 23 заявкИ абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-техничних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Соборна,255, вул Кузовкова,1, вул. Соборна,253та ін.

Силами цеху водовідведення прочищена внутрішньо-домова та вулична каналізація за 22 заявками абонентів: на перехресті вул. Черняховського та вул. Калинової, вул. Бочковича,1, вул. Соборна, 231 та ін.

Силами цеху водопостачання виконано 1 заявку: вул. Я.Мудрого,73.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

   КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». Усі котельні працюють у штатному режимі, теплоносій подається згідно температурного графіку. За даний період від абонентів надійшло – 42 усних заяв та 6- письмових. З них:

       - холодні опалювальні прилади або нерівномірно прогріваються-23;

-ремонт стояку – 1;

-ремонт опалювального приладу – 14;

- прорив у підвальному приміщенні – 4;

- здійснити перерахунок -6.

    

КО Компанія «Горсвет» Виконання заявок від населення міста - 28 од.

В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведена заміна лампи на перхресті вулиць Новаторів – Успенська.

Проведена заміна світильників вуличного освітлення по вул. Ватутіна, 25 – 1 од., вул. Слави оп. № 42, 50, 54 – 3 од., вул. Горіхова оп.№ 17 – 1 од., вул. Суворова, 3 – 1 од., пров. Безіменний оп.№ 5/111 – 1 од.

Проведена заміна приладу обліку, який вийшов з ладу в щиті обліку при РП-3.

Проводиться підготовка ілюмінацій до новорічних свят.

Проведений:                    

     огляд вуличних світильників;

     обхід та огляд мереж вуличного освітлення;

     обхід та огляд світлофорних об’єктів.                        

 

КО "Благоустрій". Виконані роботи з прибирання вулиць: Соборна, Залізничників, В.Деповська, Гагаріна, Терешкової, Бірзульська, Мельниченка, Сільськогосподарська, Грушевського, Подільська, Я.Мудрого, Слобідська, Аграрна, Успенська, Гетьманська, Армійська, Михайлівська, Шкільна, 8-го Березня, Осипенка, Каштанова, Водопровідна, Бочковича, Вокзальна, Шевченка, пр.-т Перемоги, пров. Спортивний, бульвар Бірзульський тракторами та вантажними автомобілями – 185 м3 за тиждень. Викошено траву та бур'яни по вул. Соборна, Гагаріна, Бочковича. Прочищено лотки водовідведення по вулиці Мельниченка та Сільськогосподарській. Від населення міста вивезено 840 м3   твердих побутових відходів. Виконані роботи по завозу піску на перехрестя, підйоми, спуски центральних вулиць міста та в ящики під пісок. Виконані роботи з прибирання листя по вулицям: Гетьманська, Спортивна, 8 Березня, Армійська, Соборна та по пр. Перемоги та Шевченка. Виконані роботи з посипки тротуарів, спусків, центральних вулиць автобусних маршрутів.

   ПП "Городок – КВП» Відбувся ремонт   козирка входу у під’їзд та ремонт перил у 4-му під’їзді   у ж/б № 514 по вул. Армійській ,ремонт вхідних дверей у 3-му під’їзді та ремонт 2-х дверей   у ж/б № 523 по вул.Армійській . Закінчено ремонт панельного шва у ж/б № 1 по вул. Л. Толстого та закриття слухових вікон у підвал у ж/б № 592 по вул.Армійській . Проведено ремонт та встановлення перил у 2-му під’їзді   у ж/б № 625 по вул.Армійській . Вивезено твердих побутових відходів 80 м3. Електриком підприємства виконано 18 заявок від мешканців житлових будинків. Протягом тижня здійснювалось прибирання закріплених територій на площі 117832,8 м.

   ПП "Курінь-2 Встановлено   козирьок над входом в підвальне приміщення, та встановлено решітчасті двері до підвального приміщення в будинку № 27 по вул. Ломоносова, а також                                                                                                                                       встановлено штахетний паркан на прибудинковій території буд.№ 109 по вул. Мельниченка.

       Проведено замінену нового кодового замку до вхідних дверей 3 під їзду, а також відремонтовано кодовий замок в другому під їзді буд. № 7 по пр. Перемоги ,Армійська 622, 628, 640.

      Виконано ремонт слухових вікон в будинку по бул. Бірзулський 2,вул.. Сільськогосподарська,4.

       Проводиться установка нових ліхтарів в під’їздах будинків.

       Виконано ремонт та остіклення віконних рам в під’їздах будинків по вул.Говорова,1, Соборна, 257, Сільськогосподарська, 4, Енергетиків 4,6,8, Мельниченка 109, Бочковича 90,90а, 91, бульвар Бірзульський. Проводиться зрізка та підрізка дерев біля житлових будинків, чистка вентиляційних каналів,вивозиться негабаритне сміття. Зареєстровано екстрених викликів електрика – 4.

       Постійно проводиться прибирання доріжок, сходів під їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під їздів та прибудинкової території(згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонді.

   Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм міста УКГБ міської ради розглянуто 9 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних-3. Працівниками відділу видано12 приписів щодо усунення порушень правил благоустрою міста. На мешканця міста складено адміністративний протокол за ст.152 щодо незаконного зливу нечистот з асенізаційної машини у невстановленому для цього місці та передано адміністративний протокол на розгляд комісії з притягненням у майбутньому його до відповідальності- накладання штрафу у розмірі від 340- до 1360 грн.              

     Відділ вкотре звертає увагу на проведення щоденних рейдів працівниками нашого відділу вулицями нашого міста з метою виявлення порушників правил благоустрою міста. У випадках виявлення вказаних порушників повідомляти про факти та дії за тел. 2-35-96

     Начальник управління                                                                                      О.А.Плахотний

вик. Євтодій С.О.

тел. 2-35-96