Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація управління освіти, сім΄ї та молодіжної політики Подільської міської ради про проведені заходи з 09.12.2019р. по 13.12.2019р.

 

1. 09-13.12.2019р. у закладах загальної середньої освіти міста Подільська з метою попередження дитячих правопорушень, злочинів, знання учнями своїх прав ти виконання своїх обов΄язків пройшов Всеукраїнський тиждень права «Від громадянина України – до громадянина Землі», в рамках якого проведено виховні інформаційно-просвітницькі заходи:

- урочисті лінійки з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня права (1-11 кл.);

- 10.12.2019р. Всеукраїнський урок права «Права людини» (1-11 кл.);

- тренінг «Кримінальна відповідальність у підлітковому віці» (7 кл.);

- виховні години: «Наші права – щасливе дитинство», «Поважаймо права та закони», «Правила і закони у твоєму житті», «Юрист – професія відповідальна», «Подорож до країни знань», «Права очима дітей», «Поважаймо права та закони» (1-11 кл.);

-          перегляд та обговорення відеоролика на тему «СТОП-БУЛІНГ» (5-11 кл.);

-          «Запитаємо в інспектора» - зустріч учнів 7-9 класів із представниками сектору превенції Подільського ВП ГУНП в Одеській області, капітаном поліції Квятковською В.А. та старшим лейтенантом Пінчак Ю.І. не тему «Життя без насильства»;

-          конкурс дитячого малюнка «Права дитини» (1-7 кл.);

брейн-ринги: «Право у нашому житті» (9-11 кл.), «Права знай, правила й обов’язки не забувай» (7-8 кл.);

-          уроки-ігри: «Наші права – щасливе майбутнє», «Знай свої права та обов’язки», «Пустощі дітей та кримінальна відповідальність», «Закон один для всіх», «Я маю право…, кожна людина має право…», «Ніхто не має права образити дитину» (1-6 кл.);

-          усний журнал «Шляхами казкових героїв (які права були порушені)» (3-4 кл.);

-          урок-тренінг «Правопорушення та юридична відповідальність» (10 кл.);

-          правові вікторини: «Ми знаємо наші права і обов’язки», «Немає прав без обов’язків» (5-6 кл.);

-          диспути: «Ти і закон», «Немає прав без обов’язків» (10-11 кл.);

-          засідання учнів за «круглим столом» на теми: «Права та закони у твоєму житті», «Дотримання законів - обов’язок свідомого громадянина», «Немає прав без обов’язків», «Наші права та обов’язки, їх взаємозв’язок» (8-11 кл.);

-          виховні години: «Права очима дітей», «Я маю право на життя, я гідно мушу жити», «Права дитини та їх захист» (5-7 кл.);

-          годину-роздум «Мої права в моїй державі» (5-6 кл.);

-          просвітницьку годину «Основний закон держави: що він забезпечує нам з вами?» (9-11 кл.);

-          інформаційний вісник «10 грудня – Міжнародний день прав людини» (1-11 кл.);

-          правовий крос «Конституцією – за 40 хвилин» (4-11 кл.);

-          правову галерею «Нехай панують на Землі добро і справедливість» (1-11 кл.);

-          правовий лабіринт «Наші права – щасливе дитинство» (7-8 кл.);

-          перегляд та обговорення на виховних годинах відеоролика на тему «Стоп: булінг!» (1-11 кл.);

-          у шкільних бібліотеках оформлено виставки літератури: «Правова література», «Україна – правова держава».

     12.12.2019р. на базі ЗОШ І-ІІ ст. №8 Управлінням освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради проведено міську гру-квест «Права дитини» (за участю представників Подільського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги).

         Активними учасниками міської гри-квесту стали команди юних правознавців 9-ти шкіл міста (учні 6-7 класів).

         Мета гри-квесту «Права дитини»:

- формування знань учнів про права дитини, поняття про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні, вміння розрізняти дійсне та уявне порушення прав;

- підвищення загального рівня ерудиції та розвиток логічного мислення школярів.            

     Школярі взяли активну участь у етапах гри-квесту «Права дитини»:

-          етап «Візитка»;

-          етап «Старт;

-          етап «Здоров’я»;

-          етап «Спортзал»;

-          етап «Корисна їжа»;

-       етап «Правовий пазл та тести для дорослих»;

-       етап «Права дитини»;

-          етап «Фініш».

Призові місця посіли команди:

ЗОШ І-ІІ ст. №8 – І місце;

ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – ІІ місце;

ЗОШ І-ІІІ ст. №9   - ІІІ місце.

       Всі команди нагороджені грамотами УОСМП Подільської міської ради, капітани команд – пам’ятними значками на правову тематику.

       2. Баскетбол - це складна, насичена, прекрасна гра, що вимагає від її учасників координованості, стрибучості, тактичного відчуття, технічного вміння; розвиває в учасників спритність, швидкість, рухливість всього тіла, витривалість, згуртованість, силу духу. Тому, популяризуючи баскетбол серед учнівської молоді, 09-11 грудня 2019 року в рамках 59 Спартакіади загальноосвітніх шкіл м. Подільська сезону 2019-2020н.р. Управлінням освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради спільно з ЗОШ І-ІІ ст. №8 та ЗОШ І-ІІІ

ст. №9 м.Подільська проведено міський етап змагань із баскетболу серед команд юнаків 9-ти закладів загальної середньої освіти міста Подільська.

Мета змагань:

$1-          підвищення спортивної майстерності юних баскетболістів;

$1-          визначення найсильнішої команди юнаків шкіл міста Подільська з баскетболу.

       Міський етап змагань із баскетболу проводився серед учнів двох вікових категорій, зокрема: серед учнів 7-9 класів (проходив на базі ЗОШ І-ІІ ст. №8) та учнів 10-11 класів (проходив на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №9).

     Змагання з баскетболу організовано відповідно до Програм з фізичної культури для загальноосвітніх шкіл. Час гри: 2 тайми по 7 хвилин - з перервою 3 хвилини. Після двох таймів при нічийному рахунку проводилося 5 штрафних кидків. Переможці у групах визначалися по кількості набраних очок.

       Гра видалася цікавою та напруженою. Деякі команди були сильніші, деякі – слабші, але усе пройшло у достойній спортивній боротьбі, насиченій напруженими емоційними моментами.

       Усі команди з баскетболу та найкращі гравці від кожної ЗОШ були нагороджені грамотами Управління освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради.

       Призові місця в міському етапі змагань із баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл м.Подільська здобули:

І місце – команда юнаків 7-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. №8;

ІІ місце – команда юнаків 7-9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №6;

ІІІ місце – команда юнаків 7-9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

                 І місце – команда юнаків 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

                 ІІ місце – команда юнаків 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №9;

                ІІІ місце – команда юнаків 10-11 класів НВК «ЗОШ І ст. – ліцей».

3. 09-11.12.2019р. Центром дитячої та юнацької творчості м.Подільська проведено міський етап акції «Ялинка» та виставки-конкурсу «Український народний сувенір», які спрямовані на поліпшення стану довкілля, збереження озеленення міста, здійснення екологічного виховання дітей, формування екологічної культури учнів та гуртківців, прищеплення любові до природи рідного краю через красу; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва.

     У вищевказаних міських заходах узяли участь учні 9-ти загальноосвітніх шкіл міста та гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості м.Подільська. Діти надали на розгляд журі виготовлені власноруч новорічно-різдвяні композиції, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, зимові букети, стилізовані ялинки, новорічні вінки з хвойних штучних гілок та природного матеріалу, пропагуючи збереження хвойних дерев, також - вироби, виготовлені з глини, дерева, лози, тканини, солоного тіста тощо, сучасні дизайнерські вироби, традиційні і сучасні іграшки тощо.

       Роботи переможців буде направлено до м.Одеси для участі в обласному етапі акції «Ялинка» та виставки-конкурсу «Український народний сувенір».            

                        

             Начальник                                                                     Н.В. ДОБРЯНСЬКА

Вик. Кірۥяк А.Л.,

т.2-42-70