Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури

Подільської міської ради

з 02.12.19р. по 09.12.19р.

 

В міському Будинку культури: протягом тижня продовжували свою роботу колективи МБК: народний фольклорний ансамбль “Натхнення”, зразкова вокальна студія “Непоседи” та зразкова хореографічна студія. Робота колективів спрямована на розвиток творчих здібностей, вдосконалення виконання та вивчення нових творів з метою поповнення репертуару та участі у заходах.

   Також за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтв: вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво.

На базі дитячої студії з декоративно-ужиткового мистецтва продовжується проведення безкоштовних майстер-класів з в'язання гачком та спицями. Навчитися основам ремесла та удосконалити майстерність допомагають народні умільці нашого міста.

Впродовж тижня продовжувалася підготовка новорічних та різдвяних святкових заходів.

В центральній бібліотеці: знетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі і малі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Ось і працівники центральної міської  бібліотеки підготували для своїх користувачів книжкову виставку-калейдоскоп "Ой,зима,зима,зима !Веселіш пори нема!" Виставка має казковий вигляд, і оформлена новорічними іграшками, картинами.До уваги юних відвідувачів представлені улюблені книги, цікаві літературні твори, які знайомлять дітей з традиціями, зимовими святами, різномаїттям колядок, щедрівок, віршів. Завітайте до центральної міської бібліотеки разом із сім’єю, бо це чудова можливість познайомитися з традиціями зимових свят: Нового року, Різдва Христового, Свята Меланки, Стрітення  та ін.  У нас  ви зможете поповнити скарбничку традицій святкування цікавими ідеями і знайти щось нове.

В бібліотеці – філії: у  8-А кл ЗОШ№6 (кл керівник Чебаненко СН.А.) до Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня,  пройшла гра-змагання «Чи то буря, чи то грім-то козацьких шабель дзвін». Бібліотекар повідомила, що цей День був приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6 грудня 1991 р. «Про Збройні Сили України». Саме свято було встановлене постановою Верховної Ради України у 1993 р. Українська армія по праву пишається своєю історією і своїми традиціями , а служити в українському війську, служити Україні – завжди було справою честі і життя. Тому учасники команд  «Козаки» і «Ударні» демонстрували сильну козацьку вдачу, витримку, кмітливість, розум, почуття гумору та найкращі фізичні якості під час конкурсів: «Аси піднебесся», «Пригадай», «Вірите чи не вірите», «Звари куліш», «Кінь», «Втеча з полону», «Хто сильніший»,  «Доставка цінних паперів».  Веселі і дружні змагання привели до перемоги команду «Козаки». Восьмикласники усвідомили, що проходячи службу в армії, вони стають сильними і мужніми, захисниками своїх матерів, сестер, рідного міста, де проходило їх дитинство, своєї Батьківщини.

Чергове засідання клубу відбудеться у грудні, тож слідкуйте за анонсами і приєднуйтесь!

В дитячій бібліотеці: дитину жодним чином не можна прирівнювати до дорослої людини,  у  тому числі  й  у  правових аспектах.  Дитина  має  бути  забезпечена  особливими правами,  особливим  захистом,  які  мають  часовий   вимір   і   спеціальне призначення. На початку тижня здошкільникамистаршоїгрупи ДНЗ№3 бібліотекарямидитячоїміськоїбібліотекибулопроведенеінформаційнечитання«Маленькіісторії про великіістини». Дитяча  увага було звернена на дитяче право  на ім’я і громадянство з моменту народження. Малятам була запропонована дидактична гра «Як тебе звати» а також вірші, цікаві історії про походження ім’я, прислів’я, казочки. В кінці заходу діти разом  з дорослими пограли в рухливу гру «Імена»/

В міському краєзнавчому музеї: 3 грудня з нагоди 154-ї річниці створення залізниці Одеса-Балта, що проходила через Бірзулу в музеї були проведені тематичні екскурсії біля експозиції «Пролунав паровозний гудок». Важливість цієї дати полягає в тому, що саме в той час навколо новоствореної залізничної станціі Бірзула почало розростатися селище залізничників - Бірзуловське — наше місто Подільськ.

     Днями до управління культури, а також і до музею завітали члени молодіжного парламенту в рамках ознайомлення з роботою закладів виконкому до дня місцевго самоврядування. Працівники музею розповіли про особливості роботи музейного працівника, про основні наравлення музейної діяльності, а також провели оглядову екскурсію.

6 грудня музей долучився до Всеукраїнського флеш-мобу «Зроби фото в українській хустці», який присвячений Всесвітньому дню української хустки, вперше започаткованому в цьому році.

Мешканці міста продовжують активно брати участь в акції «Новорічний експонат». Днями до музею принесли Діда Мороза і Снігуроньку радянських часів, відреставрованих сучасними матеріалами а також ялинкові прикраси, які протягом новорічно-різдвяних свят будуть прикрашати святкову експозицію музею.

     Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

 

 

               Начальник управління культури                                                   А.М. Вишневська