Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств міста

станом на 13 грудня 2019 року

 

         КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно диспетчерською службою КВЕП «Подільськводоканал» виконано 19 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-техничних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Соборна, 76, вул Гагаріна,123, вул. Армійська,627 та ін.Силами цеху водовідведення прочищена внутрішньо-домова та вулична каналізація за 23 заявками абонентів: вул. Залізничників,127, пр. Перемоги,11, пров. Будівельний,39 та ін. Силами цеху водопостачання виконана 1 заявка: пров. Фабричний,9/1.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

   КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». Усі котельні працюють у штатному режимі, теплоносій подається згідно температурного графіку. За даний період від абонентів надійшло – 15 усних заяв та 4- письмових. З них:

       - холодні опалювальні прилади або нерівномірно прогріваються-9;

-ремонт стояку –0;

-ремонт опалювального приладу – 5;

- прорив у підвальному приміщенні – 3;

- високий тариф за послуги теплопостачання – 1;

       - відключити квартиру від централізованого теплопостачання - 1

    

КО Компанія «Горсвет». Виконання заявок від населення міста - 9 од.По просп. Шевченка встановлено 160 м. новорічної ілюмінації.На привокзальній площі міста проведена заміна світильників – 10 од.Проводиться прикрашання ілюмінацією новорічної ялинки міста.
       Проведений:                    

     огляд вуличних світильників;

     обхід та огляд мереж вуличного освітлення;

     обхід та огляд світлофорних об’єктів.                        

 

 

КО "Благоустрій". Виконані роботи з прибирання вулиць: Соборна, Залізничників, В.Деповська, Гагаріна, Терешкової, Бірзульська, Мельниченка, Сільськогосподарська, Грушевського, Подільська, Я.Мудрого, Слобідська, Аграрна, Успенська, Гетьманська, Армійська, Михайлівська, Шкільна, 8-го Березня, Осипенка, Каштанова, Водопровідна, Бочковича, Вокзальна, Шевченка, пр.-т Перемоги, пров. Спортивний, бульвар Бірзульський тракторами та вантажними автомобілями – 185 м3 за тиждень. Викошено траву та бур'яни по вул. Соборна, Гагаріна, Бочковича. Прочищено лотки водовідведення по вулиці Мельниченка та Сільськогосподарській. Від населення міста вивезено 840 м3   твердих побутових відходів. Виконані роботи по встановленню новорічної ялинки на центральній площі міста по пр. Шевченка.

   ПП "Городок – КВП» Відбулася обрізка дерев біля ж/б №607 по вул.Армійській . Виготовлені вхідні двері у підвал для ж/б № 603 по вул. Армійській. Закінчено ремонт лавочок -2 шт. у ж/б № 520 по вул.Армійській та скління вікон у 5-му та 6-му - під’їздах -4м2 у ж/б № 544 по вул.Армійській . Встановленні поштові скрині у 8-му під’їзді у ж/б № 554 по вул.Армійській . Встановленні поштові скрині у 2-му під’їзді   у ж/б № 528 по вул.Армійській та поштові скрині у ж/б №№40/4, 40/5 по вул. Армійській . Відбувся ремонт вхідних дверей у 2-ий під’їзд у ж/б № 523 по вул.Армійській .Вивезено твердих побутових відходів 40 м3. Електриком підприємства виконано 15 заявок від мешканців житлових будинків. Протягом тижня здійснювалось прибирання закріплених територій на площі 117832,8 м.

   ПП «Курінь-2» Виконано ремонт вхідних дверей і дверної коробки в будинку № 130 по вул. Мельниченка. Проведено частковий ремонт м якої покрівлі буд.№4 вул.Кузовкова та відремонтовано вхідні двері в під їзд та замінено кодовий замок в будинку по вул. Подільська 36А.Виконано ремонт та чистку лотків ливневої каналізації, ремонт слухового вікна в будинку по вул. Соборна 80,ремонт слухових вікон в будинках по вул.Мельниченка 128,130.

   Встановлено металеву огорожу(решітку) біля будинку по вул. Соборна 78 («Укргазбанк»), та виготовлено та встановлено люк виходу на горище в будинку по вул.. Л.Толстого 7.

   Проводиться установка нових ліхтарів в під їздах будинків,

   - чистка вентиляційних каналів;

   -вивозиться негабаритне сміття;

     -екстрених викликів електрика – 4

     - постійно проводиться прибирання доріжок, сходів під їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під їздів та прибудинкової території(згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонді.

   Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм міста УКГБ міської ради розглянуто 6 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних-2. Працівниками відділу проведено роз’яснювальну роботу з видано 4 приписи щодо своєчасного вжиття протиожеледних заходів та порушень правил благоустрою міста. На мешканців міста складено 2 адміністративних протоколу за ст.152 щодо виливання нечистот у невстановлених для цього місцях та порушення санітарних норм на суміжних земельних ділянках незаконного знесення зеленого насадження без надання відповідного дозволу та притягнуто 1 мешканця до адміністративної відповідальності у вигляді накладання штрафу у розмірі -340 грн.            

     Відділ вкотре звертає увагу на проведення щоденних рейдів працівниками нашого відділу вулицями нашого міста з метою виявлення порушників правил благоустрою міста. У випадках виявлення вказаних порушників повідомляти про факти та дії за тел. 2-35-96.

Увага!!!! 16 грудня 2019 року з 09 год-до 11 год. відбудеться пряма телефона лінія з начальником відділу інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благо устроєм міста – Євтодій С.О. на тему: « Утримання прилеглих територій, прибудинкових територій у зимовий період. Санітарний стан міста»

     Начальник управління                                                                                      О.А.Плахотний

вик. Євтодій С.О.

тел. 2-35-96