Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Інформація Управління освіти, сім΄ї та молодіжної політики Подільської міської ради про проведені заходи з 02.03.2020р. по 06.03.2020р.

        

$11.      У закладах загальної середньої освіти міста протягом тижня проведено заходи до Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

$1-          флешмоб «Весна іде, красу несе» (10-11 кл.);

$1-          конкурсні програми «З 8-м Березня!» (8 кл.);

$1-          свята: «Матусині долоні», «Мати – радість моя!», «Родинне свято», «Доки батько живий, доки мати жива, щедро сонце сіяє, зеленіє трава (1-11 кл.);

$1-          виховні години: «Мати – Берегиня роду», «Жінці потрібна казка», «Моєї родини одвічне тепло» (1-11 кл.);

- концертні програми «Чарівним, милим, найкращим!» «Жінка. Весна. Кохання», «Усім жінкам присвячується», «Святкового Вам настрою, шановні жінки!» (1-11 кл.);

$1-          відеопроект ради старшокласників «Подарунок для мами» (8-11 кл.);

$1-          усний журнал «Гендер – це цікаво» (10 кл.);

$1-          вітально-розважальну програму «Весняний дивограй» (4-11 кл.);

$1-          розмову у дружньому колі «Кого я наслідую в житті» (5-6 кл.);

$1-          конкурс малюнків «У посмішці моєї мами – сонце» (4-7 кл.);

$1-          у шкільних бібліотеках оформлено виставку літератури «Жінка – символ життя на землі».

2. У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м.Подільська в рамках тижня пам’яті Т.Г. Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» проведено:

$1-          виховні години: «Ми чуємо тебе, Кобзарю!», «Шевченка славити будемо і ніколи не забудемо» (5-11 кл.);

$1-          конкурс стіннівок «І мене в сім’ї великій…..» (6-8 кл.);

$1-          конкурс на кращого читця поезій «Поезії Т.Г. Шевченка торкнулися моєї душі» (6-7 кл.);

$1-          конкурс дитячих малюнків за творами поета «Шевченкові твори очима дітей» (1-4 кл.);

$1-          відкриті уроки з української літератури (вивчення творчості Кобзаря із застосуванням інтерактивних методів, учні 5-9 кл);

$1-          книжковий вернісаж у шкільних бібліотеках: «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», «Ти з нами, Тарасе!»;

$1-          оформлено виставку ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!» (3-4 кл.).

  

3. У Центрі дитячої та юнацької творчості м.Подільська під час тижня морально-етичного виховання проведено хвилини спілкування: «Моральний ідеал та його місце в житті людини», «Дбайливе і людяне ставлення до природи», «Здатність до співпереживання і щедрості», ігрову вітальню «Мир та злагода».

   4. Здоровۥя - це найцінніше в житті людини. Сьогодні ситуація з розповсюдженням коронавірусу у світі потребує особливої уваги тому, що коронавірус несе загрозу людському життю та здоровۥю.

       У закладах освіти проводяться профілактичні заходи щодо недопущення розповсюдження в дитячих колективах інфекційних захворювань.

       Проведено тематичні заняття з вихованцями закладів дошкільної освіти на тему «Що робити, щоб діткам не хворіти!». Медпрацівниками ДНЗ виготовлено та розповсюджено серед батьків вихованців памۥятки: «Захистіть себе від інфекції під час спалахів», «Чи можуть домашні тварини поширювати коронавірус?», «Заходи обережності». Адміністрацією закладів дошкільної освіти проведено засідання педагогів за «круглим столом» на тему «Коронавірус. Шляхи передачі. Профілактика», бесіди з батьками «Шляхи протидії поширенню коронавірусу». У батьківських куточках груп та в куточку «Поради медсестри» розміщено інформаційніматеріали щодо попередження захворюваності на коронавірус «Увага! Коронавірус!».

        У закладах загальної середньої освіти з учнями організовано практичні заняття «Одягання захисної маски», проведено бесіди, інформаційні години: «Як уберегтися від захворювання на короновірус», «Дотримуємося звичайних заходів обережності», «Як поводити себе при перших ознаках хвороби», «Обережно: вірус. Правила особистої гігієни», «Профілактика простудних захворювань. Коронавірус», «Коронавіруси: звідки вони беруться і чому такі смертоносні», «Що треба знати про новий коронавірус: поширення, симптоми, небезпека, лікування». У ЗОШ оновлено стенди, куточки: «Твоє здоров΄я», «Як захистити себе від коронавірусу», «Увага! Новий коронавірус», «Симптоми грипу та ГРВІ», «Захисти себе від хвороби».

  1.        На батьківських зборах з батьками учнів ЗОШ обговорено питання: «Захистіть себе від інфекції під час подорожі», «Готуйте їжу безпечно», «Симптоми, що можуть свідчити про захворювання», «Як знизити ризик інфікування коронавірусом», «Розповсюдження коронавірусної інфекції».

       У заклади освіти надіслано інформаційні листівки «Як захистити себе від коронавірусу» для ознайомлення учнів (вихованців, гуртківців), їхніх батьків та всіх працівників закладів освіти.

  1.        03.03.2020р. Управлінням освіти, сім’ї та молодіжної політики Подільської міської ради спільно з представниками Держпродспоживслужби проведено засідання з директорами закладів загальної середньої освіти міста щодо недопущення в ЗОШ спалахів коронавірусу та інших інфекційних захворювань.

                  

                  

       Начальник                                                         Н.В. ДОБРЯНСЬКА                                                                

Вик. Кірۥяк А.Л.,

т. 2-42-70