Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури

Подільської міської ради

з 24.02.20р. по 29.02.20р.

 

В міському Будинку культури:протягом тижня продовжували свою роботу колективи МБК: народний фольклорний ансамбль “Натхнення”, зразкова вокальна студія “Непоседи” та зразкова хореографічна студія. Робота колективів спрямована на розвиток творчих здібностей, вдосконалення виконання та вивчення нових творів з метою поповнення репертуару та участі у заходах.

Також за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтв: вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво.

Продовжує свою роботу hand-made студії “Арт'еlь”. З метою виявлення та розвитку творчих здібностей талановитих мешканців нашого міста з різних напрямків декоративно-прикладного мистецтва проводяться безкоштовні майстер-класи для людей будь-якого віку.

   26 лютого у міському Будинку культури відбулася атестація на підтвердження звання колективів, що носять звання “народний” та “зразковий”. Всі колективи гідно виступили та підтвердили присвоєні звання.

Протягом тижня тривала підготовка заходів до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

В центральній бібліотеці: з нагоди ювілею Ф.Шопена міська центральна бібліотека провелау соціальному гуртожитку музичну п’ятихвилинку «Ф.Шопена музика чарівна». Музична п’ятихвилинка «Ф. Шопена музика чарівна» спрямована на виховання музичного смаку до класичної музики. Життєвий шлях композитора розкриває відданість Батьківщині незалежно від місця, де людина проживає.  Під час спілкування мешканців соціального гуртожитку з чарівними звуками, створеними Ф.Шопеном розкрилась краса і неповторність його музики.

В дитячій бібліотеці:до дитячої бібліотеки завітали добрі друзі бібліотеки, учні 10  класу ЗОШ №9, керівник Самойленко Віта Анатолїївна, щоб прийняти участь в розважально-пізнавальній програмі «Я люблю Україну». Свою любов до Батьківщини доводили дві команди. В змаганні перемогла дружба. Діти показали гарні знання, бо вони багато читають  люблять свій край і знають про нього багато.

     Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Наприкінці тижня, в суботу, до дитячої бібліотеки завітали читачі, щоб відсвяткувати масляну. Бібліотекар познайомила читачів з традиціями святкування свята, пригостила духмяним чаєм та смачними млинцями з медом. Не обійшлося і без веселих конкурсів, вікторин. Всі присутні отримали справжню насолоду від такого цікавого, пізнавального і веселого заходу.

В бібліотеці – філії: відбулося організаційне засідання юнацького літературного клубу «Діалог». Присутні заслухали звіт про роботу клубу у 2019 році, яку всі одноголосно прийняли задовільною. Головою клубу затвердили Голубкову Софію, а в актив ввішли: Котенко Влада, Бордюжа Віка, Таранець Даріна та Маргуц Каріна. Молодь  обговорила та затвердила план роботи клубу «Діалог»  на 2020  рік,  також були розглянуті різноманітні організаційні питання.

Учні  5 кл. ЗОШ№4 (кл.керівник Дзюба О.Г.)  з задоволенням відвідали арт-годину «Відомі художники України», мета якої – навчити дітей бачити красу як у реальності, так і в творах мистецтва. Бібліотекар познайомила п’ятикласників з творчістю найкращих українських художників, роботами яких захоплюються у всьому світі: Шевченко Т.,  Айвазовський І.. Рєпін І., Яблонська Т., Білокур К., Шовкуненко О., Шишко С., Приймаченко М., Лопата В. Цікаві епізоди з життя художників, репродукції картин відкрили перед дітьми прекрасний і безмежний світ мистецтва, сприяли формуванню національно-патріотичного світогляду юних користувачів бібліотеки.

В міському краєзнавчому музеї: на тижні в музеї були проведені  тематичні та оглядові екскурсії для наших подільчан. Музей відвідали сім’я Журиських,  учасники колективу «Натхнення», гості міста. Вони переглянули діючі виставки, а також оновлені експозиції з побутової техніки початку ХХ ст., етногрфічну залу, експозицію з історії залізниці.

   Подільський міський краєзнавчий музей започатковує акцію «Подаруй музею експонат» задля поповнення фондів і створення нових експозицій. Протягом тижня продовжувалась робота щодо підбирання матеріалу для написання книги про історію Бірзули, зокрема про період Української революції в нашому краї.

     Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

 

 

               Начальник управління культури                                                   А.М. Вишневська