Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

                                                                                                       ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури та туризму

Подільської міської ради Подільського району Одеської області

з 22.02.21р. по 28.02.21р.

 

В міському Будинку культури:протягом тижня продовжували свою роботу колективи МБК: народний фольклорний ансамбль “Натхнення”, зразкова вокальна студія “Непоседи” та зразкова хореографічна студія. Робота колективів спрямована на розвиток творчих здібностей, вдосконалення виконання та вивчення нових творів з метою поповнення репертуару та участі у заходах.

Також за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтв: вокал, хореографія, театральне та декоративно-прикладне мистецтво.

Продовжує свою роботу “Креативна DIYstudio”. З метою розвитку творчих здібностей талановитих мешканців нашого міста з різних напрямків декоративно-прикладного мистецтва проводяться онлайн майстер-класи, ознайомитися з якими можна на сторінках “Культура Та Мистецтво Подільська” у Facebook та Instagram.

27 лютого для всіх творчих дітей міста, вперше за довгий час, відбувся багатожанровий фестиваль-конкурс “Zirkafest – перезавантаження”. Маленькі артисти демонстрували свої таланти у різних жанрах: хореографія, вокал, інструментальне виконання, ведучі концертних програм, дефіле, театральне мистецтво, художнє читання, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво. Фестиваль тривав понад сім годин, а це більш ніж 70 яскравих та хвилюючих концертних номерів, понад 300 учасників. Тож членам журі, аби визначити переможців, довелося нелегко. Аби цей яскравий та насичений приємними емоціями день залишився у пам'яті, всі учасники отримали дипломи, медалі та подарунки.

Продовжувалася робота щодо організації та проведення майстер-класів від майстрів нашого міста з нагоди 8 Березня.

Триває підготовка святкових заходів до Міжнародного жіночого дня, що відбудуться 8 Березня на головній площі міста.

Продовжується робота над проєктом-конкурсом “Superмама”.

В межах роботи студії театрального мистецтва ведеться підготовка вихованців до участі у культурно-мистецькій акції “Шевченківські читання” з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

   28 лютого відбулася благодійний концерт по збору коштів для Дениса Бригадіна.

В централізованій бібліотечній системі: в бібліотеках міста протягом тижня були проведені наступні заходи: в соціальному гуртожитку літературно – мистецький вечір з нагоди 150-річчя з дня народження Л. Українки «Душею щира українка», книжково – ілюстративна виставка інсталяція «У звичаях, традиціях народу ти душу краю впізнавай», книжкова виставка-мандрівка                      «Окраса України – Одещина чарівна», відео - ролик «Художнє слово рідного краю», «Вільний мікрофон», «Ти себе українкою звала». Також у мережі Facebook з 3 по 25 лютого відбувся челенж «В її імені барви України», у якому прийняло участь 62 учасника. Всі бажаючі розповідали вірші та уривки з поем Лесі Українки.

В міському краєзнавчому музеї: 20 лютого була проведена поетична відеохвилинка для підписників сторінки музею у ФБ “Поезія Майдану” (до дня пам’яті Небесної Сотні)Протягом тижня в музеї проводились екскурсії для мешканців та гостей міста. Були проведені тематичні бесіди біля виставок присвячених пам'яті Небесної Сотні «Небесна Сотня: ціна свободи», виставки-інфографіки «Крим — це Україна (до дня кримського спротиву російській окупації).

Також проводились екскурсії виставкою нашого видатного земляка, Заслуженого художника України — Ігоря Марковського «Ігор Марковський — художник з незламною силою духа».

26 лютого почала роботу фотодокументальна виставка «З днем народження, Одещино!»,на якій представлені фотокопії матеріалів з Державного архіву Одеської області, книги, довідники, історичні мапи тощо.

     Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

               Начальник управління культури та туризму                           А.М. Вишневська