Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

                                                                                                             ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури та туризму

Подільської міської ради

з 01.03.2021р. По 07.03.2021р.

В управлінні культури: проводяться ремонтні роботи в міському музеї, розробляється положення по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад по сільським закладам культури.

   Проведено загальні збори працівників культури з питання висування кандидатури на нагороду загальноміського проекту “Жінка року”.

   04.03.2021р- 05.03.2021р.- проходило вітання мам загиблих в АТО з нагоди 8 Березеня.

В міському Будинку культури: Продовжували свою роботу колективи МБК: “народний” фольклорний ансамбль “Натхнення” з метою вдосконалення виконання вивчених творів та поповнення репертуару, “зразкова” вокальна студія “Непоседи” та “зразкова” хореографічна студія. Робота колективів спрямована на розвиток їх творчих здібностей, вдосконалення виконання та вивчення нових творів з метою поповнення репертуару та участі у заходах.

   Впродовж тижня за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтва: вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво. Продовжує свою роботу студія малювання для дітей від 7 років. Заняття відбуваються щочетверга для всіх, кому цікаво та на безкоштовній основі.

     З 01.03.2021р. По 06.03.2021 р. в міському будинку культури працювали творчі майстер — класи “Подарунок матусі”.

   06.03. відбувся загальноміський конкурс “Супер — мама”, в якому взяли участь багатодітні сім”ї та сім”ї, в яких виховуються діти — інваліди - діти сироти.

В будинку культури с. Олександрівка відбувся святковий концерт до 8 Березня,в якому взяли участь мешканці села.

В будинку культури с.Ліпецьке відбулася святкова програма за участю школярів Ліпецької школи.

  

В центральній бібліотеці: 8 березня – справжнє свято весни. Море квітів, привітань та подарунків у перші весняні дні додають нам радісних миттєвостей і гарного настрою. На передодні міжнародного жіночого свята в бібліотеці пройшов майстер – клас «Подарунок мамі власними руками»

Юні користувачі зробили невеликі святкові сюрпризи для мам - вітальні листівки. В бібліотеці панувала творча атмосфера.

Діти ділилися своїми враженнями та демонстрували свої поробки один одному. А потім забрали їх додому, щоб 8 березня вручити своїй мамі та бабусі.Милi дрібнички, зроблені власноруч, та ще з фантазією, старанням і любов'ю – справдi, найкращий подарунок для найрідніших.

Бібілотека Філія

     Ось і настала довгоочікувана весна. За вікном ще не зовсім тепло та настрій у всіх чудовий, адже незабаром 8 Березня – Міжнародний жіночий день. До улюбленого свята підготовлена книжково- журнальна виставка,, Магія жіночого світу''. В розділі ,,Книга з жіночим ім'ям'' на вас чекають книги, написані жінками- письменницями. Це відомі усьому світові авторки, чиї романи читають та екранізують. Також на виставці представлені романи, в назвах яких згадуються жіночі імена. Розділ ,, Тобі доземно, жінко, поклонюсь!'' знайомить користувачів із життям славних жінок, щирих патріоток України, їхньою творчою , культурною та громадською працею. Всі твори пронизані справжньою любов'ю до жінки, яка може бути слабкою і сильною, доброю і чуйною, ніжною та привабливою. Користувачам бібліотеки-філії запропонували поринути у жіночий світ романтики та любові, в світ яскравих моментів в житті героїнь книг і періодичних видань..

,,Горить зоря її поезії над краєм'' - під такою назвою пройшов літературний калейдоскоп у 6 кл. ЗОШ№4 з нагоди 150-річчя від дня народження Л.Українки. Цікаву розповідь про дитинство і творчий шлях геніальної поетеси бібліотекар поєднала з вікториною ,,Зі скриньки життя Л.Українки''. Діти декламували вірші Л.Українки, переглянули мультимедійної презентації про Л. Українку. Лесине поетичне слово зачарувало юних користувачів своєю красою і викликало у присутніх найкращі почуття щирої любові до свого народу і рідної землі.

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім'я безсмертного поета – Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди відзначення 207-річниці від дня народження Великого Кобзаря підготовлена книжкова виставка-огляд ,,Пророк єднання і свободи’’. Представлені видання висвітлюють життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича, спогади про нього, невідомі епізоди та цікаві факти із життя письменника. Заслуговують уваги також і твори поетів Одещини різних поколінь, присвячені Т.Г.Шевченку. Бібліотека-філія запросила шанувальників Шевченкового слова зачитати улюблені поетичні рядки біля книжкової виставки, вплести у вінок Великому Кобзарю його могутнє слово, його щиру віру, його любов до ближнього.

с.Олександрівка

До 8 березня бібліотека села Олександрівка разом з школою провели музичний ранок «Моя мама найкраща»

с.Липецьке

До дня народження Т.Г.Шевченка у бібліотеці оформлена книжкова виставка "Вічне слово Кобзаря" - геніального поета, художника, мислителя. Представлені видання висвітлюють життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича, невідомі епізоди і цікаві факти з життя письменника. Завітавши до бібліотеки, ви можете переглянути та ознайомитись з представленою літературою.

На передодні міжнародного жіночого свята - 8 березня бібліотека організовала майстер - клас із виготовлення подарунків "Подарунок для мами". Діти охоче виготовляли квіткові композиції. Тож кожній мамі, бабусі приємно буде отримати подарунок, зроблений руками своєї дитини, адже він по особливому несе у собі тепло і чарівність.  

В Музеї бойової слави: проходять ремонтні роботи та роботи по створенню нової експозиції.

   Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

 

               Начальник управління культури                           А.М. Вишневська