Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області про проведені заходи в закладах освіти

Подільської міської територіальної громади

 

1.      08.04.2021р. відбулося засідання атестаційної комісії Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області, яке проводилось з використанням дистанційних технологій.

       З метою прийняття об’єктивних рішень та у зв’язку з неможливістю відвідування членами атестаційної комісії ІІ рівня уроків, заходів через дотримання карантинних вимог, атестаційною комісією І рівня було надано на розгляд комісії ІІ рівня додаткові матеріали щодо професійної діяльності педагогів, які підлягали атестації.        

       У ході засідання розглянуто питання щодо атестації педагогічних працівників закладів освіти Подільської міської територіальної громади на присвоєння, відповідність раніше присвоєним педагогічним званням: «вчитель – методист», «старший учитель», «керівник гуртка – методист», кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», а також про атестацію керівних кадрів на відповідність займаній посаді.

       За результатами атестації прийнято рішення про:

-        відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 25 педагогам;

-        відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» - 3 педагогам;

-        відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 10 педагогам;

-        присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 5 педагогам;

-        присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 2 педагогам;

-        відповідність займаній посаді – 8 педагогам з числа керівного складу закладів;

-        перенесення терміну атестації з поважних причин (зміна підпорядкування закладу, переведення на іншу посаду чи до іншого закладу) – 3 педагогам.

Також, обговорено питання щодо нагородження педагогів за підсумками атестації грамотами Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області (10 осіб), Грамотою Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації (1 особа) та Подякою Міністерства освіти і науки України (1 особа).

         2. 10 квітня 2021 року на базі ЗОШ І – ІІІ ст. №9 та НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ліцей» м. Подільська відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники мали змогупсихологічно налаштуватись на проходження ЗНО, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Із 295 осіб, зареєстрованих у пробному ЗНО, участь узяли 275.

      Слід зазначити, що організатори й учасники дотримувались протиепідеміологічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання: пройшли температурний скринінг, перебували в захисних масках, користувалися дезінфекторами, дотримувались соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

       Крім участі в пробному ЗНО з одного із навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник/учасниця може додатково завантажити тестові зошити з усіх предметів із переліку предметів ЗНО -2021, пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого здійснюється через «Особистий кабінет учасника ПЗНО». 16.04.2021 р. буде оголошено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів ПЗНО.

     3. З метою здійснення добрих та корисних справ, виховання в дітей та учнівської молоді чуйності, співчуття, милосердя традиційно заклади освіти Подільської міської територіальної громади протягом квітня 2021р. беруть активну участь міському місячнику благоустрою та Добрих справ. У рамках місячника, до Дня довкілля, приведено у належний санітарний стан територію закладів, проведено роботу щодо підчищення дерев та кущів, висаджено зелені насадження, школярами ЗОШ №8 змайстровано шпаківні, годівниці. Також, працівниками ЗОШ упорядковуються братські могили, поодинокі могили, пам’ятники, закріплені за кожною школою.   Для учнів проведено:

- уроки доброти та милосердя;

- бесіди«Екологічна безпека»;

- конкурси малюнків «Віконце у природу», «Земля – наш спільний дім»;

- усні журнали: «Бережіть природу», «Бережімо Землю!».

4. У ЗОШ І-ІІІ ст. №5 під час тижня профорієнтації «Світ моїх захоплень» проведено:

-        бесіди: «Твоє майбутнє» (2 кл.);

-        бесіду та створення леп-буку «Цікавий світ професій» (1кл.);

-        перегляд та обговорення відео «Моя майбутня професія – мій скарб» (3 кл.);

-        виховну годину «Світ моїх захоплень» (4 кл.);

також, заходи в онлайн режимі для учнів 5-11 класів:

-        виховні години: «Моя майбутня професія – мій скарб» (8-А, 9-А);

-        тренінг-гру «Твоє майбутнє» (5-Б, 5-А);

-        гру «Тлумачення професій» (5-В);

-        бесіди: «Всі професії потрібні, всі професії важливі!», «Світ моїх захоплень» (7-8 кл.);

-        «круглий стіл» на тему «Моя майбутня професія» (8-Б, 9-Б);

-        усний журнал «Праця виховує характер» (6-Б);

-        перегляд та обговорення презентації «Світ професій і твій вибір» (6 кл.);

-        засідання учнів за «круглим столом» на тему «Я і моя майбутня професія» (10-11 кл.);

-        перегляд та обговорення відео «Топ 7 найсучасніших професій», «Рекомендації щодо вибору професій та закладів вищої освіти» (10-11 кл.).

 

                   Начальник                                                                Н.В. ДОБРЯНСЬКА

 

Вик. Кірۥяк А.Л.   Т. 0950017994

 

ДД4

ДД6

ДД7

д7

д5

д6