Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області про проведені заходи в закладах освіти

Подільської міської територіальної громади

      1.       Відповідно до координаційного плану загальноміських виховних заходів на 2020-2021н.р., з метою подальшого розвитку, популяризації науково-технічної, декоративно-прикладної творчості серед дітей та учнівської молоді, пошуку та підтримки здібних, обдарованих учнів і гуртківців у галузі технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва; підведення підсумків роботи творчих, обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади, гуртківців комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» м.Подільська за 2020-2021н.р. на базі ЦДЮТ м.Подільська нещодавно проведено міську виставку науково-технічної та декоративно-прикладної творчості дітей і учнівської молоді «Наш пошук і творчості – тобі, Україно!».

Всього на виставку було надано 60 експонатів від закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади і комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» м.Подільська за розділами: «Прилади та обладнання», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Спортивно-технічне моделювання», «Архітектура та будівництво», «Техніка майбутнього», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки».          

           Всі експонати заслуговували на увагу, тому що діти вклали в них свої вміння, фантазію, творчість, креативність, винахідливість. Члени журі відзначили майже кожну роботу високими балами. За підсумками журі призові місця в міській виставці науково-технічної та декоративно-прикладної творчості дітей і учнівської молоді «Наш пошук і творчості – тобі, Україно!» посіли такі заклади освіти:

І місце - ЗОШ І-ІІІ №5 м.Подільська, ЦДЮТ м.Подільська;

ІІ місце - ЗОШ І-ІІ № 8 м.Подільська;

ІІІ місце - ЗОШ І-ІІІ № 9 м.Подільська

(за загальну кількість набраних балів за усіма розділами).

Також, І місце членами журі присуджено ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Подільська, ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Подільська, КОНЗ «Липецький НВК – «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО» Куяльницької сільської ради Подільського району

(за складність у виготовленні експонатів та естетичний вигляд дитячих робіт (розділ «Декоративно-ужиткове мистецтво»).

     Для участі в ІІ (обласному) етапі виставки «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» відібрано 22 роботи учнів ЗОШ, гуртківців ЦДЮТ - переможців міського етапу виставки, зокрема: Курочкіної Єлизавети, Зозуляк Поліанни, Котович Анастасії, Бочарової Лілії, Мартинюк Аріни, Негриняк Катерини, Ярчук Єлизавети, Моісєєва Захара, Моісєєва Івана, Белінського Івана, Моспана Нікіти, Бєсєди Артема, Горбунова Гліба, Дяченко Костянтина, Морозова Станіслава, Волошиної Анастасії, Загорняка Олександра, Ісраєляна Геворка, Яснюка Дмитра, Гуцол Єви, Чебан Дар’ї; Дауда Даяра Алаадіна, Мазура Володимира (колективна робота).

       2. Безпека на дорозі залежить не лише від водіїв, але й від пішоходів. Діти повинні усвідомлювати свою відповідальність та знати правила дорожнього руху, тому з метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, вивчення та дотримання дітьми і підлітками правил дорожнього руху в загальноосвітніх школах Подільської міської територіальної громади протягом тижня дорожнього руху «Будь обережним на дорозі!» проведено:

- конкурс малюнків «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя» (1-11 кл.);

- години спілкування: «Безпека пішохода», «Мій друг – дорожній рух», «Дорога - твій друг, але обережним будь!», «Ти – пішохід! Пам’ятай про це», «Азбука безпеки дорожнього руху», «Твій друг - безпечний рух!», «Будь обережним на дорозі!» (1-11 кл.);

- показ та обговорення мультфільмів: «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (1-5 кл.);

- перегляд та обговорення документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (6-9 кл.);

- єдиний урок «Безпека на дорозі — безпека життя» (1-11 кл.);

- конкурс знавців правил дорожнього руху (5 кл.);

- бесіду «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність» (1-11 кл.);

- тренінги «Надання першої домедичної допомоги при ДТП» (4-11 кл.);

- у шкільних бібліотеках оформлено виставки літератури «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!», «Безпека понад усе».

           3. У закладах загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади до Дня Перемоги з метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни, збагачення знань підростаючого покоління про події в Україні 1941-1945 років, виховання в дітей патріотичних почуттів у ході декади патріотичного виховання «Їх обпалювала полум’ям війна» організовано та проведено:

- інфомаційні вісники: «8 Травня – День примирення та скорботи»,«09 Травня – День Перемоги» (1-11 кл.);

- патріотичну мандрівку «Не загасити пам’яті вогонь…» (5-7 кл.);

- конкурс дитячих оповідань «Війну я знаю з розповідей дідуся і бабусі» (1-11 кл.);

- акцію «Привітаємо ветеранів разом!» (5-11 кл.);

- свято «Перемога, свята Перемога!» (9-11 кл.);

- операцію «Пам’ятник» (упорядкування пам’ятників, братських могил, закріплених за загальноосвітніми школами);

- години пам’яті, години мужності: «Солдати Перемоги», «День пам’яті та примирення», «Герої не вмирають», «Вони захищали Україну», «Сторінками історичних подій», «Тих днів у пам’яті не стерти», «1941-1945р.р. Живе в народі памۥять вічна», «Вічна слава солдату – герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро у бою, захищаючи рідний народ» (1-11 кл.);

- перегляд кінофільму «Звільнення України» (9 кл.);

- у шкільних бібліотеках оформлено виставки літератури та фотоматеріалів «1939-1945р.р. – ніколи знову», «Україна у Другій світовій», «Доки пам’ятаємо - живемо».

     4. До Дня матері в загальноосвітніх школах проведено майстер-клас «Листівка для дорогої матусі», організовано відеопривітання «Вітання найріднішим!».

                            Начальник                                                                 Н.В. ДОБРЯНСЬКА

Вик. Кірۥяк А.Л.

Т. 0950017994

9 Травня 6

 

9 травня 7

ТБДР

ТБДР 1