Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом на 21 травня 2021 року.

 

                  

КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно диспетчерською службою виконано 23 заявки абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул.Кузовкова,12, вул.Шевченко,31, вул.Аграрна,3 та ін.                                              Силами цеху водопостачання виконано 8 заявок: офіцерська їдальня, вул. Кобзарська,11,вул. Аграрна,56, вул.8 Березня,79 та ін.

   Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 27 заявками абонентів: пр-кт Перемоги,30,вул.Армійська,456,вул.Маріїнська,13а та ін.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

   с. Липецьке. Продовжується прийом на баланс та опломбування лічильників користувачів водопостачанням та водовідведення за наявності останніх.

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». На котельній № 2 завершені роботи по обслуговуванню та ремонту мережних та піджилювальних насосів. На котельній №3 завершені роботи по ремонту обладнання ХВО ( перевірка кранів, вентилів, запірної арматури) . На котельній № 9 завершені роботи по ревізії та ремонту тягодувних пристроїв. На житловому масиві « Північний» продовжуються роботи по заміні ділянки теплової траси від ТК 14 до ТК 38 Ду 273. Загальною протяжністю 260 м. Продовжуються роботи по заміні існуючого трубопроводу від пр. Перемоги,5 до вул. Мельниченка 111 а від ТК 5 до ТК 6 зі збільшенням Ду 89 на Ду 108 загальною протяжністю 50 м.

  

   КО           «Компанія «Горсвет» Виконання заявок від населення міста – 5 од.

       В наслідок негоди проведена заміна трансформаторів струму в щитах обліку при ТП

           - 20 од.

       Проведено підчищення зелених насаджень вздовж мереж вуличного освітлення по вул. Михайлівська (від вул. Слобідської до вул. Соборної), вул. Шкільна (від вул. Соборної до просп.. Шевченка), вул. Гагаріна, 126, 127, 96, вул. Зелена, вул. Бочковича, вул. Армійська БОС 544, 528, 523.

       Зняття показників лічильників.

       Проведено огляд вуличних світильників, обхід та огляд мереж вуличного освітлення     та світлофорних об’єктів.                        

     КО "Благоустрій".Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи з ремонту дитячого майданчика по вулиці Жуковського та провулок Єдності. Виконані роботи з чищення лотків водовідведення по вулиці Некрасова, Мельниченка, Транспортна, на перехресті вулиці Соборна та Некрасова, перехресті вулиці Зелена та провулка Бочковича, біля АЗС «Рута» та провулок Південний. Виконані роботи зі скошування трави по вулиці Тілігульська, Маріїнська, Михайлівська, Успенська, Гетьманська, Армійська, Бірзульська, Механізаторів, Гоноратська, Горіхова, Козацька, Каштанова, 8 Березня та провулок Вокзальний. Виконані роботи з ремонту тротуару по проспекту Перемоги.

с. Липецьке. Приведено до належного санітарного стану території дитячих та спортивних майданчиків.

   Також проведено роботи з знесення зелених насаджень вздовж дорожньо-алейної смуги по вул. Центральній та по вул. Моїсеєнко. Проведено роботу з скошування трави у парку сквері, біля

меморіалу загиблим воїнам та біля адміністративних будівель у центрі села. Проводяться зачистки від землі біля бордюрів по вул. Центральній та вул. Моїсеєнко.

   ПП «Городок – КВП Проведено обробку під’їздів дезінфікуючою рідиною у ж/б по вул. Армійській №№ 40/1, 40/3, 40/4, 40/5, 99, 200, 203, 298, 447, 456, 490, 514, 520, 523, 528, 544, 554, 578, 592, 603, 604, 606, 607, 619, 625, 627; вул. Л.Толстого № № 1,3,11; Пр. Перемоги №№ 28,30; Кузовкова № 2. Ремонт ливнївки , зміна труби 4 поверх   у ж/б 30 по Пр. Перемоги . Ремонт лавочки, ремонт пісочниці , встановлено 2 урни у ж/б 99 по вул. Армійській . Ремонт козирків входу у під’їзд у ж/б 203 по вул.Армійській . Ремонт водостоку у ж/б 554 по вул.Армійській . Ремонт примикання 6мп у ж/б 544 по вул. Армійській . Відбувається покіс трави.   Вивезено великогабаритні відходи в обсязі 30м³. Електриком підприємства виконано 6 заявок від мешканців житлових будинків. Протягом тижня здійснювалось прибирання закріплених територій загальною площею 117832,8м².

    ПП «Курінь» - Виконується ремонт та остіклення віконних рам ,заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей. ремонт кодових замків та заміна на нові .Продовжується ремонт під їздів в будинку по вул. Соборна 78 ,ремонт в під їздах будинку вул. Сільськогосподарській 3, під їздів будинку по вул.Соборна 78, під їздів в будинку по вул. Енергетиків 12А.Проводиться висадка насіння квітів на квітниках прибудинкової території та установка нових ліхтарів та заміна електроламп в під’їздах будинків. Проводиться чистка вентиляційних каналів .Вивозиться негабаритне сміття. Екстрених викликів електрика-4 Продовжується скошування трави по всій території житлового фонду.

Постійно проводиться прибирання доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

     Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади розглянуто 6 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 2. Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях громади .

         Працівниками відділу проведено рейд перевірку по вул. Тенистій та вул. Жуковського стосовно виданих раніше приписів щодо порушення санітарних норм та правил благоустрою міста. виданих приписів -4. Виконано за виданими приписами з вказанням строків – 2. Домогосподарі 2 домоволодінь мають термін виконання до 27.05.2021 року.

       Нагадуємо, що у період карантинних обмежень у випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 2 35 96.

 

 

 

 

 

     Директор департаменту                                                                                             О.І.Чернега

Вик. Євтодій С.О.

тел. 21323