Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області   у виконанні програми розвитку фізичної культури та спорту в

місті Подільську   з 31.05.2021р. по 06.06.2021р.

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

1.    03 червня 2021 року  Відділом молодіжної політики Подільської міської ради спільно з Подільським місцевим центром надання безоплатної правової допомоги за участю Подільського професійного ліцею, проведено захід присвячений захисту прав дітей та молоді в Подільській міській територіальній громаді. Під час заходу, учасникам продемонстровано короткометражний документальний фільм на актуальні теми сьогодення, порушення прав людей та дітей зокрема. Після перегляду всі учасники змогли обмінятись враженнями та отримати кваліфіковану інформацію юриста, щодо захисту прав громадян.

04 червня 2021 року Відділ молодіжної політики Подільської міської ради прийняв участь у заході організованого департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я міської ради спільно з фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок домашнього насильствам та/або за ознаками статі, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Національної поліції та служби у справах дітей.

Метою акції є привернення уваги громадськості до проблеми щодо подолання домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення громади та формування свідомості громадян щодо нетерпимого ставлення до насильства над людиною а особливо дітьми.

У ході акції спеціалістами надавались індивідуальні консультації щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Перехожі отримували листівки з інформацією про установи та організації, в яких можна отримати допомогу.

 

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

 

Центр «Спорт для всіх»

1.03.06.2021 року на спортивному майданчикумікрорайону "Залізничників" працівники центру "Спорт для всіх" розпочалипроведенняфізкультурно-оздоровчихзаходів "Олімпійськеліто" в рамках програмиВсеукраїнськихзаходів "Спорт для всіх".Мета данихзаходів : підвищеннямотивації до занять фізичною культурою та спортом , пропаганда здорового способу життясеред широких верствнаселення та пропаганда олімпійськихвидівспорту. Цього разу молодь мікрорайону "Залізничників" позмагаласяз таких олімпійськихвидів спорту, як волейбол, футбол та перевіряли себе на влучність в попаданні в баскетбольнекільце. Любителі волейболу розділилися на три командиізігралипоколовійсистемі. Шанувальники футболу створили двікоманди та зіграли два цікавихтайми. По закінченнюгрифутболістиперевірили себе в серіїпенальті. Під час заходу до змагань долучалися новіучасникицього мікрорайону, які з задоволеннямприйняли участь в баскетбольнійгрі "33", дартс, волейбол та підтягування на перекладині.По завершенні заходу учасникиотримализадоволення від корисного проведеннясвого дозвілля, гарнийнастрій та смаколики.

2.  Завершилась наша онлайн-гра «Бійзлінню». Гра, в якійприйняли участь 28 гравців, але до фіналуприйшли не всі, мабуть, їх поборола лінь.

За підсумкомекзаменухочемовідзначититрьохпереможців, які максимально чіткодотримувались правил гри:

ДрибноходКсенія (8 років),

Глоба Денис (9 років),

Мазур Ольга (12 років)

Дякуємо нашим гравцям, якідолучились до гри та проводили час зкористю для свогоздоров’я, показуючи приклад як можнапроводитисвійвільний час.

3.  05 липняуцентральному парку імені Т.Г. Шевченкавідбулосясвяткування Дня захистудітей.

Скількипосмішок та радості, щастя в очах та позитивнихемоційсьогодні ми спостерігали в діточокрізноговіку.

   Сьогодніголовнігерої свята, а це більше трьохсот учасників, разом зпрацівниками центру «Спорт для всіх» мали шанс пограти в «дартс» іміні-баскетбол, стрибати на скакалціабограти в шахи та шашки. Проходженняцікавої «смугиперешкод» приносило діткам купу емоцій та радості, одним разом ніхто не обмежувався. Всіхучасниківбулонагородженосмаколиками.

4.   ПротягомтижнявпаркуіменіТ.Г. Шевченкатанаспорткомплексі «Локомотив»  проходилишашковібаталіївпрограмі «Спортдлявсіхвпаркахтаскверах», вякихвзялиучастьдітипришкільнихтаборівтавсібажаючі, загаломбільшеп’ятидесяти  учасників.

5. 06 червня в спортивному залі УСМП, вул. Бочковича, 1 пройшов міні-турнір з настільного тенісу серед аматорів цієї цікавої гри. В турнірі змагалися 10 учасників ( вісім дорослих та двоє дітей ).

6.06 червня 2021 року на спортивному майданчику с. Липецьке традиційно було проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Клуб вихідного дня». В заході взяли участь дві команди підлітків: «Орли» і «Соколи», які змагались в естафетах, а також три команди дорослих футболістів, які змагались у футбольних баталіях. Чимало було і вболівальників. Діти із задоволенням взяли участь в цікавих рухливих естафетах : «Футболісти», «Хокей на траві», «Голкове вушко», «Болото», «Попадання в ціль» та інші. Перемогу здобула команда «Орли» з рахунком 6 : 1. Учасники отримали заряд бадьорості та гарного настрою.

КДЮСШ «Локомотив»

1.    02.06.2021 р. в містіРоздільнавідбувсяЧемпіонатОдеської області«Дитяча ліга» з футболу серед ДЮСШ юнаків 2005-2006р.н.Серед 4-х команд, які брали участь у півфіналі Чемпіонату, наша команда посіла друге місце і таким чином увійшли у фінал цих змагань.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

03-05.06.2021р. в м.Івано-Франківськ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н.Спортсмени відділення легкої атлетики КДЮСШ «Локомотив» м.Подільськ показали високі результати, а особливо відзначилась Співак Леся, яка виборола друге місце у дисципліні «потрійний стрибок» з результатом 10,92 см і цим перевершила власний рекорд. В нашому місті - це найкращий спортивний результат 2021 року.

Результати участі у Чемпіонаті легкоатлетів тренера-викладача – Бухарьової Л.В.наступні:

СпівакЛеся (потрійний стрибок – 10,92)                        - 2 місце

Осієвський Михайло (восьмиборство)                          - 5місце

Яцишина Вікторія (семиборство)                                        - 5 місце

Нападовська Ліза (ядро 3кг)                                                 - 7 місце

                             (диск 1кг)                                                 - 9 місце

Результатиучасті у ЧемпіонатілегкоатлетівТренерів-викладачів - Білолипецьких Л.А. та Білолипецьких М.Д :

КаразейськаВалерія (ядро)                                              - 8 місце

ОконевськаЮліана (семиборство)                                 - 13 місце

3.05.06.2021р. у м. Подільську на майданчику з пляжного волейболу спортивного комплексу «Локомотив» пройшовТурнір з пляжного волейболу до Дня захисту дітей (mix хлопчик + дівчинка) серед юніорів та молоді.

Перемогу отримали Дмитришина Анна та Кобилянський Ігор.

Почесне друге місце посіли Контрабай Діана та Шаповалов Влад

Третє місце – Гончарук Діана та Варварецький Олександр

Тренер-викладач : Степанов С.М.

4. 05.06.2021р. у м. Подільську відбувсяТурнір з класичного волейболу до Дня захистудітейсередшколярів. Перемогу отримала команда тренера-викладача Коваленко А.О.

КДЮСШ «Локомотив». На другому місці - команда ДЮСШ для дітейсиріт та мало- забеспеченихсімей. Третємісцепосіла команда ДЮСШ Куяльницькоїгромади і на четвертомумісці – команда збірної «Комсомольська».

5. 06.06.2021р. у м.Подільську на спортиивномукомплексі «Локомотив» відбувсяТурнір з міні футболу до Дня захисту дітей серед юнаків 2006-2007 р.н. У турнірі приймоло участь близько 100 спортсменів. З восьми команд м.Подільська, м.Любашівка та Куяльницької громади та ін., команда КДЮСШ «Локомотив» посіла 1 місце.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

КЗ «Подільська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей сиріт

та дітей з малозабезпечених сімей»

 

       Команда КЗ «Подільська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей сиріт та дітей з мало-забезпечених сімей» посіла друге призове місце. Тренер-викладач Лозінська І.О.

 

СК «Коршун»

 

     4-6 червня проходив Кубок Одеської області з кікбоксингу версії ВТКА в місті Одеса, де наші юні Подільські спортсмени взяли участь з таким результатом:

1- місце: Фодченко Владислав, Полумбрік Кирило, Папанага Ярослав, Кравець Максим, Остапенко Катерина, Васильєв Максим, Глоба Назар, Рембовський Данило;

2 - місце: Гордійчук Ілля, Каташилов Влад, Король Микола, Дашков Олександр, Моргун Дмитро, Скрипнік Іван;

3 - місце: Белінський Іван, Кіселар Андрій, Дашков Євген, Непомнящий Владислав, Яровий Глеб.

Молодці, ви гордість нашого міста, так тримати

Федерація футболу

 

05 червня 2021 року на стадіоні Локомотив відбувся матч 4 туру в групі Північ Першої ліги чемпіонату Одеської області 2021 року з футболу. Господарі поля ФК «Імперія холоду» м. Подільська приймала ФК «Автогород» с. Конопляне Березівського району.

Це була перша гра у місті Подільську. У попередніх турах наша команда грала дві гри на виїзді і зазнала дві поразки від ФК «Березівка» 2:5 та «Гленкорн» м. Подільська 0:3.

Сама ж гра пройшла в напруженій, жорсткій та безкомпромісній боротьбі.

Рахунок відкрили господарі поля після красивої комбінації, підсумком якої став гол красень Олександра МОРОЗОВА. Але втримати цю перевагу над сильним суперником нашій команді не вдалося. Рахунок з пенальті зрівняв капітан команди гостей Андрій ЖОСАН. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат 1:1.

На матчі були присутні 263 глядача. Давно на стадіоні такого не було!

Хочу, аби всі вболівальники та статисти запам'ятали приємний та дуже важливий момент.Адже гол Сашка Морозова став першим в новій історії ФК "Імперія холоду" в чемпіонаті Одеської області на стадіоні "Локомотив"!

Від імені всіх вболівальників об’єднаного Подільського району сказати нашим футболістам: «Дякуємо, МУЖИКИ!».

 

Начальник управління спорту та молодіжної

політики Подільської міської ради

Подільського району Одеської області                                                                     В.В Конюхов

20210607 080957

 

 

 

 

195822222 941178603393684 108214775897269218 n

 

197106244 941179003393644 3401281058268598932 n

 

IMG-7dfeb05345402a99f08c966a9d5ec9de-V

 

IMG-54ea4ba50aea76877a501f05df64d046-V

 

IMG-aec17caafbf3c1a75505df333c53b0be-V