Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Інформація Управління освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області про проведені заходи в закладах освіти

Подільської міської територіальної громади      

 

   1.   1 червня 2021 року загальноосвітні школи Подільської міської територіальної громади гостинно прийняли у свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з рідною школою, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями у пришкільних таборах відпочинку й таборах праці та відпочинку.

       У день відкриття пришкільних таборів у всіх ЗОШ проведено урочисту лінійку, присвячену відкриттю табірної зміни, під час якої діти розкрили свої таланти з хореографії, декламування, співу. Перший день пройшов під гаслом «Ми дружно в таборі живемо, міцно дружбу бережемо!». У День знайомства кожний загін розмістився в окремій класній кімнаті, переобладнаній під ігровий осередок. Діти з великим бажанням працювали над іміджем свого загону:розучували девізи, загонові та табірну пісні. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню дітей, усвідомленню, що вони – члени однієї команди.

       З метою збереження життя та здоровۥя дітей, ознайомлення з правилами поведінки під час різних надзвичайних ситуацій в усіх загонах були проведені інструктажі з учнями з техніки безпеки.

       У перший день літа у пришкільних таборах і дорослі, і діти відзначили чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Вихователі підготували безліч цікавих завдань, занять за інтересами, ігор, конкурсів. Діти стали активними учасниками святково-розважальних програм: «Парад зірок», «Дитинство», «Веселкова країна дитинства», ігор: «Наш будиночок», «Давайте познайомимось», «Що взяли з собою у табір», «Скопіюй», «Особливі», талант-шоу «Ми діти твої,Україно», спортивних змагань, конкурсу дитячого малюнка на асфальті «Сонце, літо і я». У мовних загонах проведено віртуальну подорож країнами Великої Британії, квест «Keepopenyoureyes».

       Також, до школярів завітали гості: представники міської бібліотеки-філії, які організували   вікторину «У світі казок»; представники пожежної служби та відділу поліції,

які провели серед школярів бесіди щодо безпеки життєдіяльності «Школа безпеки», конкурс дитячих малюнків на теми: «Поліція», «Вогонь – друг, вогонь – ворог!», «Будь уважним на дорозі!», рольові ігри: «Правила дорожні знай - про безпеку пам’ятай», «Викликаємо служби: 101, 102, 103, 104». Під час цікавої зустрічі діти мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими та рятувальниками.

Перший день у пришкільних таборах був цікавий і насичений різними пізнавальними заходами. Учні отримали радість, чудовий настрій, багато усмішок і щасливих хвилин!

2. 01.06.2021р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Подільська, ЗОШ І-ІІІ ст. №9 м.Подільська, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Подільська організовано та проведено ЗНО з української мови та літератури; 04.06.2021р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Подільська, ЗОШ І-ІІІ ст. №9 м.Подільська – ЗНО з історії України.

 

                      Начальник                                                                Н.В. ДОБРЯНСЬКА

Вик. Кірۥяк А.Л.

Т. 0950017994

ДЗД 3

 

ДЗД 7

ДЗД 11

ДЗД 16

ДЗД 20