Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

ІНФОРМАЦІЯ

за  січень 2018 року

 Центр надання соціальних послуг «Родина» надає інформацію про проведену роботу в   січні 2018 року.

            Відділенням соціального обслуговування вдома було надано соціальні послуги відповідно до індивідуальних планів 158 одиноким громадянам похилого віку та інвалідам: придбання  та доставка продуктів харчування з магазину та ринку, придбання та доставка  ліків, доставка книг та газет, виклик лікаря, косметичне та вологе прибирання, винесення сміття, оплата комунальних послуг, допомога в приготуванні їжі та пранні. Соціальними робітниками здійснюються відвідування відповідно до затверджених графіків.

27 малозабезпеченим одиноким громадянам та інвалідам, які обслуговуються в відділенні, забезпечено гарячими обідами, надано 546  гарячих обідів.

           Послуги перукаря протягом звітного періоду отримали 17 громадян похилого віку, робітником з комплексного обслуговування надано послуги 22 одиноким громадянам в вигляді рубки дров,  доставка води з колодязя, занесення вугілля та дров тощо. В пральні Центру надання соціальних послуг «Родина» послуги отримали  6 громадян, які обслуговуються відділенням соціального обслуговування вдома.

           В геріатричному відділенні стаціонарного перебування  проживає 15 осіб, з них 1 на платній основі,  які  забезпечуються  безпечними та належними умовами для надання особам похилого віку та інвалідам соціальних послуг,  постільною білизною,  м'яким, твердим інвентарем та столовим посудом, чотирьохразовим харчуванням  з урахуванням  віку  і  стану  здоров'я,  медикаментами першої допомоги,  комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, тепло-, водопостачання тощо). В січні проведено багато заходів, присвячених до новорічних та різдвяних свят за участю Молодіжного парламенту, Подільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівниками міського будинку культури тощо. Підопічні отримали солодкі подарунки та багато позитивних емоцій.

         Відділення підтриманого тимчасового перебування створено  для виявлення бездомних осіб, ведення їх обліку та тимчасового перебування бездомних осіб,  для надання соціальних послуг бездомним особам та громадянам, які через складні життєві обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я та соціальним становищем перебувають в стані бездомності.

           Протягом  січня до  пункту прокату засобів пересування та реабілітації  звернулося  5 громадян міста, які  потребують надання  на прокат  засобів пересування. Всім надано засоби пересування та реабілітації відповідно до медичних висновків.

Директор комунальної установи  Центр надання соціальних послуг «Родина» Перепелиця А.А.