Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

ЗВІТ

проведення заходів по управлінню культури

Подільської міської ради

з 03.09.18р. по 10.09.18р.

В управлінні культури: з метою всілякої підтримки ромів, забезпечення захисту культурних, релігійних, політичних, економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі для вирішення побутових проблем - зареєстровано громадську організацію національної меншини «Аме рома» та продовжується розробка бізнес - проекту для реалізації діяльності громадського об'єднання.  

Проводиться підготовка відповідної документації для отримання Гранту для відкриття Центру ромської культури на території міста.

В міському Будинку культури: Продовжували свою роботу колективи МБК: “народний” фольклорний ансамбль “Натхнення” з метою вдосконалення виконання вивчених творів та поповнення репертуару, “зразкова” вокальна студія “Непоседи” та “зразкова” хореографічна студія. Робота колективів спрямована на розвиток їх творчих здібностей, вдосконалення виконання та вивчення нових творів з метою поповнення репертуару та участі у заходах.

   Впродовж тижня за графіком роботи проводилися заняття у дитячих студіях за видами мистецтва: вокал, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво.

   4 та 5 червня відбулися чергові засідання клубу за інтересами “Українська скарбничка”. Спільність інтересів та доброзичлива атмосфера сприяють проведенню корисних та цікавих зустрічей, адже майстри діляться власним досвідом та знаннями з різних напрямків декоративно-прикладного мистецтва.

   Продовжує свою роботу hand-made студії “Арт'elь”. З метою виявлення та розвитку творчих здібностей талановитих мешканців нашого міста з різних напрямків декоративно-ужиткового мистецтва проводяться безкоштовні та цікаві майстер-класи для людей будь-якого віку. Аби стати учасником потрібно мати лише бажання.

В центральній бібліотеці: центральна міська бібліотека вітає своїх читачів з початком нового навчального року! Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. З початком вересня розпочинається новий навчальний рік. Рік нових відкриттів, пізнання та перемог, зустрічей з новими друзями і, звичайно, з новими книжками.

     Запрошуємо усіх до бібліотеки насолодитись захоплюючими пригодами, розгадати карколомні детективні загадки та переглянути книжкову виставку "Вересень дітей збирає і до книжки закликає". На виставці представлена література, яка додасть знань та стане в нагоді протягом навчального року.

   Ми чекаємо на вас у центральній міській бібліотеці.

В дитячій бібліотеці: Час невблаганний. З його плином позаростали партизанські стежки, обвалились колишні землянки. Час стер з лиця сліди далеких тих боїв та походів. Але з людської пам’яті сторінки бойової слави йому не під силу стерти. Вона відлунюється в серцях колишніх народних месників і передається новим поколінням, бо народний подвиг вічний!

   Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років в дитячій бібліотеці на протязі місяця можна буде ознайомитись з тематичною полицею «Подвигом прославлені», на якій представлені книги про героїзм юних підпільників. Якщо Ви любите читати і хочете детальніше прочитати книги на цю тему, то ми Вас запрошуємо завітати до дитячої бібліотеки.

В міському краєзнавчому музеї: на тижні в Подільському міському краєзнавчому музеї були проведені екскурсії для учнів молодших класів ЗОШ №8. Після літніх канікул учні з новими силами взялися за навчання та пізнання нового. В музеї їм розповіли про нові виставки, нові експонати, які з’явилися за останній час в музеї. Багато питань ставили біля виставки народної творчості «З Україною у серці», адже вишивка, вироби з солоного тіста, картини вироблені нашими подільськими майстринями викликали цікавість у дітей.

   Продовжується акція «Фотомить з історії нашого міста». Нещодавно в музей було передано фотографії радянського періоду 70-80-х років на яких зображено підприємства, установи, школи та інше. В подальшому вони будуть використані для проведення фотовиставок з історії нашого міста.

Проводилася робота щодо підготовки до заходу «Біля туристського багаття» до дня туризма.

В Музеї бойової слави: протягом тижнів були проведені екскурсії для учнівської та студентської молоді, мешканців та гостей міста.

   Вся вищевказана інформація узагальнена та надана згідно тижневих звітів закладів культури міста.

 

               Начальник управління культури                                                         А.М. Вишневська